Regl kanıyla antik mağara resimlerini yeniden canlandıran ressam Jess Cummin'i duydunuz mu?

Jess Cummin 20 yaşında bir ressamlık öğrencisi olup Glasgow Sanat Okulu'nda okuyormuş. Jess antik mağara ressamlarının çizimlerini tekrar canlandırıyor. Daily Mail'deki çizimleri kimisine tiksindirici gelirken kimisinin takdirini kazanmış. Jess'in bu şekilde yaptığı 6 resmi varmış ve biri evinde asılıymış.

Suluboya, pastel ve tükenmez kalemle çalışma yaparken bir anda regl olduğunu fark etmesiyle bu fikir gelmiş aklına ve "Bence kendi kanınızla çizim yapmak içinizdeki vahşi kadını ortaya çıkarıyor ve benliğinizle daha iyi iletişim kurmanızı sağlıyor." diye kendini savunuyor.

Gün geçmiyor ki marjinal fikir üretelim derken işin b*kunu çıkaran birileri olmasın. Kafalar baya karışık anlaşılan.

4|1
19|29

Erkekler Ne Diyor 29

Kızlar Ne Diyor 19

• Sacmalamıs ığrenç bakterı yayıyodur ortalıgaartı fırcayı orasına batırıp batırıp mı kullanıyo dusunmesı bıle ığrenç😒😒

1|0
    0|0
  • Bu zamanda dengesiz, psikopat, manyak olursanız meşhur olursunuz, normal dikkat çekmiyor artık. Nerede gereksiz bir iş yapan olsun, o meşhur olmaya çalışır

1|0
    0|0
  • İğrenç :-/

1|0
    0|0
  • Pislik

1|0
    0|0
  • Hay sanatına tüküryim ya. Iyy yani. Sanat yapcam dye bu kadar da igrenclesmeye gerek var mi allasen 😳

1|0
    0|0
  • her ay o kadar kan kaybediyoruz bari işe yarasın demiştir 😂

1|0
    1|0
  • Bulutlar için de erkeklerden destek alsın bari. Saçmalık.

1|0
    0|0
  • O kadar kan boşa gitmesin demiş değerlendirmiş

1|0
    0|0
  • İçiyordurda o ıyyy 😩😩

1|0
    0|0
  • İğrenç insani resimden soğutur bunlar

1|0
    0|0
  • haahhahaha amma guldum buna. 😂😂😂😂 orjinal fikirmiş 😂

1|0
    0|0
  • Yapmayonnya öğğğ

1|0
    0|0
  • Ilk defa duydum çok orjinal fikirleri varmış 😂😂

1|0
    0|0
  • pek vahşi kadınmış 😂

1|0
    0|0
  • Kusucam

1|0
    0|0
  • İğrenç ya

1|0
    0|0
  • ama renkler iyi olmuş baya ben de gsf deyim fikri sevdim uygulamam ama orjinal olmuş

1|0
    0|0
  • Kokar bu be kim para verir ki buna ıyy

1|0
    0|0
  • o siviyi nasil biriktiriyo ki iyy

1|0
    0|0
    • 15gün

açıklardım ama neyse midem kaldırmıyor.

• 15gün

iğrenç ötesi bir şey...