Film izleyenler bakabilir mi?

SORU1)

Pursuit of Happyness izledim ve kusarcasına ağladım, filmi izledikten 2 gün sonra bile film aklıma geldikçe duygulandım.. Var mı başka bu kadar kaliteli ağlatan bildiğiniz film?

SORU2) En beğendiğim filmlerden bir kaçını söyleyeceğim, tarzımı anlamış olursunuz bana tarzıma uygun film önerir misiniz?

*The game

*Uninvited

*Fight Club

*Orphan

*Black Swan

Güncellemeler:
soru 2ye yoğunlaşırsanız iyi olur :)

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Dogville. link

1|0
    0|0
    • bunu tuttum :)

• Şimdi mi söylenir bu baktıktan sonra a aaa :D Tamam seni ekliyorum ve film konusunda artık sana danışıcam hep kendin kasındın üzgünümm :D

• :) Problem değil her kesime her türden hitap eden film arşivi var bende.Buluruz istediğin türden bişeyler.Ama sonra çok duygulandım senin yüzünden diye sitem etmede bana :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Gün Doğmadan - Before Sunrise - 1995 - 8/10

Fransız yüksek lisans öğrencisi Celine (Julie Delpy) ile Amerikalı Jesse (Ethan Hawke), Budapeşte - Viyana treninde bir çiftin kavgası ile tesadüfen tanışırlar. Jesse, Celine'e, ertesi gün uçağa bineceğini ancak parası olmadığından sabaha kadar Viyana caddelerinde dolaşacağını söyler ve Celine'in kendisine eşlik etmesini ister. Viyana'da trenden inerler ve 14 saat boyunca hayatlarını derinden etkileyecek bir beraberliğe adım atarlar.

Gün Batmadan - Before Sunset 2004 - 8/10

Bundan dokuz yıl sonra yeni kitabının tanıtımı için Fransa'ya gelen Jesse, uçağının kalkmasına çok az bir zaman kala Paris'te Celine ile buluşur. Onlara ayrılmış bu bir kaç saati Paris manzarası içinde dolaşarak ve hiç fırsatını bulamadıkları şeylerden konuşarak ve yakınlaşarak geçireceklerdir. Richard Linklater'in uluslararası festivallerde epey ilgi gören filmi, her zaman olduğu gibi yazar/yönetmenin insan ilişkilerinin doğasına yapmayı çok sevdiği yolculuklardan biri. Zeka dolu diyaloglarıyla izleyeni hipnotize ediyor.

0|0
    0|0
  • I'm Sam (zeka geriliği olan baba ile kızının öyküsü) anladığım kadar dram-psikolojik tarzda filmlerden hoşlanıyorsun,bunu da beğenirsin.

1|0
    0|0
  • Aamir khan filmlerini tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Mr. Nobody ve Abraham Lincoln The Vampire Hunter derim.

0|0
    0|0
  • ***srpski*** bunu izle sonra gel beni bul

0|0
    1|0
  • Cesur Yürek: link

En çok sevdiğim film ve gözlerim dolmuştu. İzlemeyen yoktur eğer izlemediysen öneririm.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• dancer in the dark izle

0|1
    0|0
  • incendies

panın labirenti

gözlerindeki sır

beğenirsen daha öneririm bunları izle sen.

0|0
    0|0
Yükleniyor...