Sanatta neden üretim durdu? 1970 lerde üretilen besteler neden 2016 da bile yapılamıyor?

Yıl 1974
3 Hür-El

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• Ah be, çok güzeller 😕

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• O zaman duygulara hitap eden besteler şimdi mekanik cihazların çıkarttığı vızıltılara dönüştü, artı olarak anlamsız iki kafiye ve biraz techno katıldığı zaman her şarkı dinleniyor, kim neden uğraşsın ki

1|0
    0|0
  • Herkes ağırlıklı teknolojiye yoğunlaştı kötü sesler bile artık iki düzeltmeyle güzelmiş gibi duruyor besteden ziyade alt yapıya bakılıyor fonlara bakılıyor ondan eskinin tadını veremez hiçbirşey

1|0
    0|0
  • o duygular kaybolmustur simdiki sarkilar seksten bahsediyo

1|0
    0|0
  • Emek yok değer verilmiyor

1|0
    0|0
  • Global bir sorun aslında bu. Sadece ülkemiz değil, tüm dünya toplumları yıllar ilerledikçe ne bulduysa tüketen bir yapı haline geldi. Tüketim artınca işin ekonomik boyutu da artıyor tabi. Hal böyle olunca iş sanat icraat etmekten çıkıp, ticari ürün icraat etme işine dönüşüyor. Ve doğal olarak da kalite düşüyor.

1|0
    0|0
  • Barış Manço reis ülkedeki askeri darbelerle müzik türlerindeki değişimin ilişkisini ele alan bir belgesel çekecekti 98'de Siyaset Meydanı'nda duyurdu 99'da çıkacak diye, adam belgeseli çıkaramadan öldü

0|0
    0|0
  • Samanı bile dışarıdan alan bir ülkeyiz biz kardeşim! Üretim bizim neyimize!!!

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Arz-talep durumu

0|0
    0|0
Yükleniyor...