Yenibosna'dan Esenyurt a nasıl gidebiilirim?

Yardımcı olursanız sevinirim...

1.İkitelliye yakın gezilecek yerler nereleer nasıl gidebilirim..

2.Yenibosnadan Esenyurt a nasıl gidebiilirim..

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• iktelliye yakın yer olarak ikitelli de arena park avm var oraya gidebilirsin minibüslerle veya otobüslerle başakşehirde sular vadisine gidebilirsi çok güzel yerdir olimpia avm ye gidebilirsin ya da sefaköyde armoni park avm ve küçükçekmece sahile gidebilirsin oda olmaz dersen:D maskonun orda 146 t otobüsüne bin bahçeşehire gölete falan gti:D

2.soruna gelince yenibosnadan kuleli köprüsünün orda otobüsler geçiyor direk olarak gidebilrsin veya avcılardan mnibüs otobüs var falan filan başka bir yardımcı olabiliceğim bişi var mıbaaayan:)

0|0
    0|0
    • yeterince aydınlatıcı oldu :)) teşekkür ettim..

Erkekler Ne Diyor 4

• Ikitelli yanyolda santiyem var iyi bilirim oralari. Ikitelli merkezde avm vardi buyuk adini tam hatirliyamiyorum. Kucukcekmece gol kiyisi, sefakoy, avcilar filan gezmeni tavsiye ederim. Metrobus ile gidiceksen dedigin yerlere sefakoy minibusune bin son durakta in metrobusle yenibosna veya esenyurda gidebilirsin. yenibosnaya otobusde gidiyor

0|0
    0|0
  • Yenibosna Kuleli (Koçtaş'ın orası) köprünün altından Esenyurt'a minübüsler kalkıyor onlar ile gidebilirsin.

İkitelli konusunda yardımcı olamayacağım.

0|0
    0|0
  • Yenibosna'dan metrobüs ile Avcılar yapıp,Avcılar son duraktan Esenyurt minibüsleriyle ulaşabilirsin.

O tarafta gezilecek yer olduğunu zannetmiyorum.

0|0
    0|0
    • Esenyurtta bir arkadş ziyareti yapıcam süpriz yapmayı düşünyorum da Kaç numarayla gidebilirim. oraya

• Soran arkadas otobusle ugrasma metrobus taa beylikduzune kadar gidiyor + yenibosnadan binme uzak kalir sefakoyden bin

• yenibosnadan binmem gerkiyor ama oraya geçicem çünkü.. bildğim tek yer yenibosna-şirinevler :))

• Yenibosna - Esenyurt : link

İkitelli'de ne gezeceksin ? Ticaret amaçlı mı ?

0|0
    0|0
    • İkitellide kalıyorum şuan misafir olarak geldim.Burdan gidebileceğimiz gezmk için nereler var diye sormaya çalıştım :)

• Başakşehir

Altınşehir oralarda gezebilirsin.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...