Hangi enstürmansın ve neden?

Müziğin her türlüsünde insan kendinden bir şeyler bulsa da, bazı enstrümanların havası, ve hissettirdikleri farklı olabiliyor. Sen kendini hangi enstürmanla özdeşleştirirsin ve neden?

0|0
10|14

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 14

• Blok flüt

En ulaşılabilir enstrüman(çok kolay bir insanım,2 gülene kanarım).

Gtü başı yalama olur ama mendil vs vasıtasıyla bir şekilde çalışır.(İşimde kendimi hırpalayacak kadar azimle çalışırım)

Her yeri tükürük içinde kalır yine de yıllara meydan okur.Abladan/abiden kardeşe geçer

(Evladiyeliğim,her yola gelirim)

0|3
    0|0
  • En kolay öğrenileni hangisi ise o olayım, ya da kişiyi karizmatik gösteren ve ona ortam sağlayan bi' enstürman olayım, ergenler alsın benim gadamı...

3|2
    0|0
  • Ney yada Keman .

Hak edene müzik ziyafeti , hak etmeyene kulak çınlaması .

0|2
    0|0
  • Bas gitar.

Eline alana kadar olayın ciddiyetini anlayamazsın. Yaratıcılık gerektirir. Onsuz tüm enstrümanlar anlamlarını yitirir. Bir de şöyle bir giriş vardır ki beni 10 seneden fazladır mest eder. link

0|1
    0|0
  • Bas gitar.

Bas gitar çalmak göründüğünden çok daha zordur. Sağlam bir nota bilgisi ve müzik kulağı gerektirir. Çalmaya başladıktan, tınısını tanıdıktan sonra da bırakmak istemezsiniz.

0|1
    0|0
  • Elektro gitar: Hızlı ve sert çalındığında tam benlik bir duygu ortaya çıkıyor.Agresiflik ve isyan.

Çoğu enstrümanı dinlerim ve kendimle özleştiririm.Bağlama,piano,klarnet ... gibi.Şuan elektro gitarlık bir havam olduğu için onu yazmak istedim.

0|1
    0|0
  • ney

herkezin hayatında degilimdir

dinlemesini bilene

0|1
    0|0
  • keman

0|1
    0|0
  • Saksafon--

0|1
    0|0
  • zurnayım lan ben

0|1
    0|0
  • Enstrüman değil, virtüözüm..

0|1
    0|0
  • ney--kanun--ud

0|1
    0|0
  • Keman

Ney

0|0
    0|0
  • piyano yada kemanı isterdim...gamlarımız notaya dönüşsün atonal alışkanlıklarımızla...sen siyah ben beyaz tuşlarda (senle alakalı değil öylesine yazdım,yanllış anlaşılmayalşım.)

0|0
    0|0
Yükleniyor...