Matrax dinleyen var mı ?

Evet Zeki Kayahan Coşkunun alem fm de yaptığı matrax programını takip eden var mı ?

0|0
18|15

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 17

• Bir ara yayına katılıp keman çalan, vik vik sesli kız vardı. Geçen seneden dinleyenler bilir, kınalı yapıncak. O çatlak bendim :(

1|1
    0|0
  • önceden dinlerdim de bayağı bozdu bana göre .

0|1
    0|0
    • aynen arada dinleyicilere çok bağırıyor ama yine de dinliyorum komik bence :)

• Takip ediyoruum :)

0|1
    0|0
  • ben 15 yaşındayken takip ediyodum bir ara sonra aradan yıllar geçti 21ime geldim geçen gün yine bir açtım baktım aradan 6-7 sene geçmesine rağmen program formatı,espriler vs. hiç değişmemiş ve hiçte komik olmadığını anladım büyüyünce :)

0|1
    0|0
    • aynen format hiç değişmemiş o konuda haklısın ben bu sene dinlemeye başladım diye komik geliyor :)

• Dinliyorum. Bir gun çatacak yer arıyoruma katılmak istiyorum :)

0|1
    0|0
  • Zeki'yi de takip ederdim ama Muzo'yu daha çok severdim, nerelere gitti ki o yaa..

0|1
    0|0
  • canlı sitcomda izledim ancak radyo programı daha keyifli :D

0|1
    0|0
  • Ooooooooooooooooooooooooooooo dinlenmez miiii :)

0|1
    0|0
  • Uzun zamandır dinliyorum ..

:D Dinlerken krize giriyorum bildiğin...

1|1
    0|0
    • ben bu sene başladım baya güzel ya arada gülme krizine giriyorum bizimkiler gürültüye uyanıyorlar :D bir gün katılıcam canlı yayına :)

• Denicem peki..

• sende selam söylemeyi unutma şans bağlanırsın belki :)

• olmaz mıııı

0|1
    0|0
  • matrax izlenmez mi ya onun gibi yayın yapan başka kimseyi görmedim muhteşem bir program bence :)

0|1
    0|0
  • uzun zamandır dinlerim

0|1
    0|0
  • Olmaz mı :D

0|1
    0|0
  • Ediyorum yaklaşık 3 yıldır .

0|1
    0|0
  • Nasip olmadı. Yayın saatini söyler misin

0|0
    0|0
    • hafta içi her gün 23:15 gece 2 arası ama devamlı yayını uzatıyor 3 3.5 gibi bitiyor :) Alem fm hangi şehirdesen ona göre frekansını bul :D

• konusurken arkadan caldıgı sey sınır bozucuuu

0|1
    0|0
  • evetttt tabikiiii

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• lisedeyken dinlerdim çok güzel gelirdi o zamanlarda ama şimdi pek sarmaz oldu daha farklı bir dünyanın varlığından haberdar olana kadar dinledim sonra sıkıcı gelmeye başladı

0|2
    0|0
  • 6 yıldan fazla oldu dinliyorum ama öyle hergün hergün değil bide kimi zaman proğramda sırf siyasi kısımlara ya da bağlannalara bağırma kısımlarına girince kısıyorum seni

0|1
    0|0
    • beni niye kısıyosun sesi kıssana şaka bir yana dinleyicilere filan bağırınca bende rahatsız oluyorum

• yanlış olmuş yaw:-)aynen öyle az biraz egosu artmaya başladı son 3 yılda bence

• Bir dönem dinledim ama artık radyo dileyecek vaktimiz bile olmuyor

0|1
    0|0
  • takip ederim arada bir ara programı vardı starta harikaydı be bir kahve içsem felan diye başlıyodu :D

0|1
    0|0
  • 3 senedir dinliyorum :D

0|1
    0|0
  • 10 yıllık dinleyicisiyim..Efsane radyo programlarından biridir.

0|1
    0|1
  • bi aralar dinlerdim baya baya

0|1
    0|1
  • ben dinliyorum

0|1
    0|0
  • eskiden takip ediyordum ama şimdi sarmıyor.

0|1
    0|0
  • Anthrax dinliyoruz biz

0|0
    0|1
  • anneme çatmak istiyorum bölümünü hiç sevmiyorum çok sıkıyor

0|1
    0|0
  • Arada bir dinliyorum ama müziklerin arasına girip mahfettiği için severek dinlediğimi söyleyemem

0|1
    0|0
  • Bi aralar dinliyordum,kitaplari bile aldim

0|1
    0|0
  • Ben bir Matrax bilirim oda Algida Matrax dondurma severim.

0|1
    0|0
  • Dinlemiyorum

0|2
    0|0
Yükleniyor...