Graffiti yapan var mı aranızda?

Ben deftere yapıyorum, henüz duvara geçmedim.Genelde erkekler yapıyor bu işi kızlardan yapan çok az kişi tanıyorum.Duvarlara yapanlar varsa nasıl yapıyorlar yani musait yerleri bulamıyorum ya da etraftaki kişilerin tepkileri ne oluyor?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• sen san atını icra ediyosun etraftakilere ne sokaklarda grafitiler görmek beni mutlu ediyo hip hop kültürü bir yerlerde yaşıyomuş demek diyorum kendi kendime o <:)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Etraftaki kişiler? kim onlar :D ? Onu yaparken gören olmuyoki :D :D

0|1
    0|0
  • sanatsal bir faailiyet

destekliyorum

0|0
    0|0
  • yok yapmıyorum ama kuytu yerlerde yapman lazım . oralarda kızlar için daha riskli sen deftere devam et

0|0
    0|0
  • Bir kaç örnek resim atsan baksaydik !

0|0
    0|0
    • Peki,atabilirim ama yeni yapmam lazım.

• Ya bu gerçekten birkaç kere yaptığında ilerleyen bir iş her yaptığımda çizgilerimin daha iyi olduğunu görüyorum ve her defasında bir önceki yaptığımı gerçekten hiç beğenmiyorum o yüzden ben yeni yapmak istiyorum.

• hep yapmak istemişimdir. Denediğim de oldu ama ortaya bir sanat eseri çıkmadı bir türlü :D

0|0
    0|0
    • Olsun bir gün başarırsın belki sen istikrarlı bir şekilde ilerlemeye devam et.

• ben graffiti yapmayı bilmiyorum ama spreyle duvara çöp adam çizdim can sıkıntısı ev sahibinin şiddetine maruz kaldım :DDD

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• graffiti yapmayı severim zaten sanatada bayagı ilgim var.14 yasında graffitiye ılgım basladı bı yerden baka baka cıkarıyordum desenlerışu anbayagı basarılıyım

0|0
    0|0
    • İlerletmelisin bencede ben de başlayalı bayağı uzun zaman oldu profesyonelleştim.

• Yere spreyle yazdım çok zevkliymiş hiç denememiştim oysa ki... Elimde olsa odamın duvarlarını yazarım...

0|0
    0|0
Yükleniyor...