Efsaneleri okumayı ya da dinlemeyi sever misiniz?

Ben bayılırım defne, asi sonra mitolojilerinde severim apollon amca :))

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• severim bilhassa tatillerde.. daha az önce kitapları karıştırırken ege adının kökeniyle ilgili mitolojiyi okudum

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bildiğim bir sürü efsane var memleketim nasıl bir memleketse efsaneler bitmiyo 😄

1|0
    0|0
    • 24gün

Neresi gız

• 24gün

Aaaa ben hiç duymadım Ankara için

• 24gün

Ankarada ankaralımı kaldıki 😄 bizim memlekette cok var ilçesindeyim ben çamlıdere mesela Ankara savasını efsaneyle anlatırlar sonra taş olan bir gelin vardı buraya yakın yerlerde birde boluya yakınız biz bizim ilçeyle bolu arasında gelip giden bir aşktan delirmiş bir adamın hikayesi seyh ali semerkandın hikayesi sonra köyümüzün yanma hikayesi ooo yani 😄

Erkekler Ne Diyor 6

• tolkien in silmatillion kitabini okumani tavsiye ederim o zaman. 21 yy da yazilmis ama resmen mitolojik ogeler barindiran ayni zamanda felsefik bir kitap. iyi geceler

1|0
    0|0
  • Her mitolojiyi severim mısır Yunan Çin güzel hikayeleri var

1|0
    0|0
  • Ben efsaneyim zaten😎

1|0
    0|0
  • Kayrahan Ülgen erlik ayizit umay vs? :))

0|0
    0|0
  • zamanında fazla dini bilgiye maruz kaldığım için:doydum iliklerime gömlek ceplerime kadar doldum

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Severim tabii:) Bilinmedik efsaneleri daha çok severim. Denizci, korsan ve şovalye efsaneleri bana çok etkileyici geliyor.
    -Gecen bol olsun.-

1|0
    0|0
  • Efsaneler efsaneleri dinler...

1|0
    0|0
Yükleniyor...