Tembel tenekenin biri olarak..

Ders çalışabilmek adına bildiğiniz uyguladığınız nitelikli yöntemler var mı Allah aşkına :D baktım çalışamıyorum buralarda dolanıyorum dedim bari bir sorayım. şu Allahın cezası sandalyenin başına oturup da odaklanabilmek için efendime söyleyeyim klasik müzik dinlemek olsun, bilgisayarı bazaya kilitlemek olsun, kendine 2 saat kesintisiz çalışıcam sonra yarım saatlik eğlence molası vericem şeklinde söz vermek olsun vs bir diyiverin napmam lazım, kalıcam yoksa :D

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Şu soruya cevap verebilecek en son kişiyimdir herhalde.

1|0
    0|0
  • bir amacın var mı ?

1|0
    0|0
    • mezun olmak :D

• bir buçuk senedir bir sevgilim var daaa susumuyo :D onun da var alttan dersi iki de bir zırr telefon napıyosun çalışıyo musun canım sıkıldı. önüne özet not koydum adamın 15-20 sayfacık bişey oturup çalışıcağına benimkini de bozuyo. çalışkandır beni de ileriye taşır diye aldık tembel çıktı :D kaç tane yöntem eskittik birlikte.. du bakalım ben şu interneti bir kesiyim de defolup gidiyim bari :)

• bende cem yılmaz fundamentals izliyordum tekrar.anlatılanları teker teker görüyorum burda şuan :D beyin kullanılmadan yazılan mesajlar kısmı :D neyse,laf atarmış gibi olmasın.internet'i kesmekmiş falanmış filanmış hikaye.kendi kafanda bitirmedikten sonra,pişman olur tekrar bağlattırırsın sen interneti :D kalsın yani internet,sen nasıl ders çalışabiliceğini çözmeye çalış.

• boşver çalışma:))

1|0
    0|0
  • Bencede internetin kablosunu çek kapa bilgisayarı filan dış dünya ile baglantını kes sadece derslerine odaklan ...

1|0
    0|0
  • valla bir cevap yazıp 10 15 dakka ezber çalışma yapıyorum sonra tekrar dönüp tekrar çalış şeklinde gidiyor şu an.

1|0
    0|0
  • 404 not found ERROR

1|0
    0|0
  • bi dersten okul uzamaz ya koyver gitsin tembellik konusunda üstad konusuyor ;)

1|0
    0|0
    • ya bırak :D o dersi veremezsem bu yazki didim tatilim yanıcak haberin var mı! :( yaz okulunda çürü sonra işin yoksa. aileden kesin emir var ya çalış geç didime gel, ya da sensiz gideriz seni de yaz okuluna veririz o sıcakta dirsek çürütürsün diyolar :(

• hayırsız evlat.. -_- :D

• prof. ögrenci diyelim 6.yıl bitti be :D

• hiçirini yapmıyorum çalışmam lazımdiyorum ve oturuyorum çalışıyorum

1|0
    0|0
  • Kalmak çok yakışır sana.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...