Türkiye'nin gelmiş geçmiş en büyük sanatçıların en büyüğü hangisi?

Elbette ki bu dev sanatçılar birbiri ile karşılaştırılmaz.. ama size göre hangisi çok az bir farkla Türkiye tarihinde iz bırakan en büyük sanatçı..

• Barış MançoTürkiye'nin Gelmiş Geçmiş En Büyük Sanatçıların En Büyüğü Hangisi ?
    17% (16)22% (23)20% (39)Oy Ver
  • Kemal SunalTürkiye'nin Gelmiş Geçmiş En Büyük Sanatçıların En Büyüğü Hangisi ?
    53% (50)44% (46)48% (96)Oy Ver
  • Zeki MürenTürkiye'nin Gelmiş Geçmiş En Büyük Sanatçıların En Büyüğü Hangisi ?
    6% (6)11% (11)9% (17)Oy Ver
  • Adile NaşitTürkiye'nin Gelmiş Geçmiş En Büyük Sanatçıların En Büyüğü Hangisi ?
    0% (0)3% (3)2% (3)Oy Ver
  • Aşık VeyselTürkiye'nin Gelmiş Geçmiş En Büyük Sanatçıların En Büyüğü Hangisi ?
    20% (19)16% (17)18% (36)Oy Ver
  • Sadri AlışıkTürkiye'nin Gelmiş Geçmiş En Büyük Sanatçıların En Büyüğü Hangisi ?
    4% (3)2% (2)3% (5)Oy Ver
  • Safiye AylaTürkiye'nin Gelmiş Geçmiş En Büyük Sanatçıların En Büyüğü Hangisi ?
    0% (0)2% (2)0% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|36

Kızlar Ne Diyor 4

• Barış Manço

0|1
    0|0
  • Hepsinin yeri apayrı

0|1
    0|0
  • Kemal Sunal ve Barış Manço

0|1
    0|0
  • Kemal Sunal

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 36

• En büyüğü yoktur, en büyükleri vardır. Hepsi birbirinden güzel insanlar.

0|1
    0|0
  • Hepsinin yeri ayrı, hepsi de büyük sanatçı o yüzden hiç bir şıkkı seçmedim, yani bütün şıklar diyorum.

0|1
    0|0
  • Aşık Veyseyl

0|1
    0|0
  • Hepsi

0|2
    0|0
  • Oy kullanmıyorum. Elma ile armut toplanır mı? Hepsi en büyük. Birini diğerine kıyaslamak saygısızlık olur. Bu insanlar bu ülkenin ruhu ve geçmişidir. Hepsi ayrı bir domino taşıdır.

0|1
    0|0
  • herşeye rağmen burun farkıyla barış manço
    ondan başka kimse domatesi patlıcanı şarkısında kullanmaz kullansada hit yapamaz

0|1
    0|0
  • Zeki Müren

0|1
    0|0
  • Görünürde Kemal Sunal ama Sadri Alışık'ın tiyatro ve sinemaya kattıklarını kimse bilmez..

0|1
    0|0
  • Zeki Müren bence.

0|1
    0|0
  • Hepsi birbirinden değerli sanatcılar ama ben oy hakkımı Kemal Sunal'dan yana kullanıyorum

0|1
    0|0
  • Kimse kusura bakmasın ama Barış abinin yeri ayrıdır.

0|2
    0|0
  • Aşıl Veysel ya... Onun kadar yürekten okuyamıyo kimse.

0|1
    0|0
  • Hepsi birbirinden Değerli
    Barış Manço diyorum

0|1
    0|0
  • Hepsi de çök değerli sanatçılarımızdır ayrım yapamam maalesef.

0|1
    0|0
  • Seçim yapamadım yapılmaz.

0|1
    0|0
  • Aşık Veysel tabiki de...

0|1
    0|0
  • Listedekilerin hepsi.

0|1
    0|0
  • kemal sunal... öyle adam bir daha gelmez...

0|1
    0|0
  • Şarkıcı olarak Barış Manço
    Oyuncu olarak Adile Naşit diyeceğim.

0|1
    0|0
  • hepsi de büyük sanatçıydı.

0|1
    0|0
  • Hepsinin ap ayrı yeri var nasıl seçelim 😊😊

0|1
    0|0
  • Bir çok isim var ama 1. Sırada kemal sunal olmalı

0|1
    0|0
  • Hepsi ayırt etmek zor

0|1
    0|0
  • şener şen olmalıydı bu listede... unutulmamalıydı..

0|0
    0|0
  • Bim bam bom :D haluk levent unutulmaz 90lik sarkilarini 70lik kadehle devirmeye calisirlardi bazilari :D

0|0
    0|1
  • Kemal sunal ve Barış manço...

0|1
    0|0
  • tüm şıklar harika. ama Zeki Müren'in olup Müzeyyen Senar'ın olmaması çok ayıp. En büyük isim rakipsiz MÜZEYYEN SENAR'dır. Sezen Aksular , Zeki Mürenler, Bülent Ersoylar onun sayesinde çıkmıştır. Biyerde piyasa onun sayesindedir. Ve Ata'ya şarkı söyleme şerefine ulaşmıştır. tıpkı Safiye Ayla gibi.. hepsi kulvar oldugu için yarıstırmak zor. ama yeşilçam derseniz Adile teyzenin üstüne kimseyi tanımam. bir de rahmetli yakışıklı (tarık akan)

0|0
    0|1
    • 18gün

Burda sadece başarı kriteri yok hem başarı hem sevilme.. ikisinin harmanlanması.. ayrıca her usta öğrencisinden iyidir diye bir durum yok.. öğrenci de ustasını geçebilir.. müzeyyen senar zeki müren in ustasıdır.. ama zeki müren ondan daha başarılı olmuştur ayrıca daha çok sevilmiştir... bu isimler başarılarının yanında.. türkiyede en çok sevilen isimlerdir ayrıca.. örneğin barış manço her dönem sevilmişti 50 ler 60 lar 70 ler ve özellike 80 ler ve 90 lar.. ve hala seviliyor..

• 18gün

barış manço 50lerden beri seviliyorsa müzeyyen senar 30lardan beri seviliyor. hala her rakı masasında başkası çalınmaz. barış manço çocuk şarkıcısı gözümde. zeki müren daha iyidir diye kendi yorumunu söylüyorsun. objektif olan hiç kimse zeki , müzeyyen senar'dan daha iyidir demez. https://www.youtube.com/watch?v=Q5LfhLSjCN4

• Ayhan Işık, Cüneyt Arkın, İzzet Günay, Ediz Hun

0|0
    0|1
  • Şener Şen tabikide

0|1
    0|0
  • Neşet ertaş.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6
Yükleniyor...