Merhaba arkadaşlar. Hadi gelin! ortak bir Tiyatro oyunu yazalım. Ne dersiniz?

Merhaba arkadaşlar. Ben genç bir Tiyatro sanatçısıyım. Kaleme aldığım bir çok oyun kitabım bulunmakta. (Baskılı değil ama) ve Yen'i bir oyun yazıyorum.
'Konumuz bir gencin daha önce hiç çıkmadığı macera dolu bir yolculuk. Yaşadığı yerden ilk defa çıkıyor. Hayatında çok şey değişecek'

Aklınıza gelen değişik hikayeleri sizden rica etsem?

1|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Yalnız bir gençti...
    Ailesini yıllar önce kaybetmişti bir trafik kazasında.. aslında çocuk esirgemedeki görevli öyle söylemişti.. bir gün ziyaretine gelen yaşlı bir kadın ona bir araba hediye etmişti... hala saklardı o arabayı... şimdi ne kadar yalnızdı.. ne bir soranı ne bir karışanı.. imreniyordu ailesi olanlara..

Yalnız bir gencti.. kaldığı barakadan ev tahtaları dökülen harabe gibi bir yerdi..
    Üstü başı darmadağınık kolları yara bereydi.. ötedeki fırına sabah erkenden uğrar fırıncı kendisine acıyan gözlerle bakar ve bir simitle bir ekmek uzatırdi...

Hayatını bomboş ve acınası yaşadığını biliyor yinede sağlığı yerinde olduğu için şükrediyordu...

Hayatını değiştiren günün tam da o gün olduğunu nerden bilecekti...
    En son siyah aracın çaldığı korna sesini duymuş sonrası hafızasından silinmişti...
    O çarpan araçtaki adam hayatını nasil sil baştan degistirecekti...

... devamı var bu kadar aklıma geldi şimdilik 😇😇😊

0|0
    0|0
    • 19gün

Devamını çok merak ettim :) işte tam anlamıyla okuyucuyu meraklandıracak bir yazıt. Devamı sır gibi!
      Teşekkürler Efenim 😊

• 19gün

Haklsnz yazmak insana iyi geliyor... ara sıra yazarım.. inşallah yazı beni bırakmaz.. Çok teşekkürler ☺

• 19gün

Ben teşekkür ederim 😊

Erkekler Ne Diyor 2

• Güzel fikir ama ben oyunculuğu yaparım.

0|0
    0|0
    • 19gün

Oyunculuk zor bir meslektir. Dışardan basit görünüyor ama öyle değil. Sahne de durabilmek. Bütün mesele bu. :)

• 19gün

Tiyatroda birkaç kez rol aldığım için tecrübem var :))

• 19gün

O zaman neden olmasın :) ama zorluklarını da biliyorsunuzdur :).

• Yen kim birde para lazımsa sigortalı bir iş bul

0|0
    0|0
    • 19gün

Sigortalı bir işte çalışıyorum zaten :) tavsiye için teşekkürler :)

Yükleniyor...