Altın Kelebekte Diriliş e hakaret?

Doğan holding ve Okan bayulgen adlı şerefsizler Diriliş Ertuğrul a hakaret etmiş adeta dalga geçmiş neden böyle yaptılar bu şerefsizler

0|0
4|7

Kızlar Ne Diyor 4

• Okan Bayülgen'in orada sunucu olarak bulunması başlı başına bir hataydı zaten.. Ayrıca Okan sadece Diriliş'e değil çoğu kişiye yaptı bunu. Niyeyse onlar gündem olmadı.. Çünkü Diriliş kadar çocukça bir tepki vermediler. Konuşma izninin verilmemesinin bilerek yapılan bir durum olduğunu hiç sanmıyorum. Zira yıllardır yapılan bir şey bu ve şu ana kadar hiç bu şekilde bir olay yaşanmadı. Ayrıca Diriliş'in vermiş olduğu tepki beni güldürdü😂 Yere koyup fotoğraf atmalar altına da en iyi oyuncu ödülleri de bizim olmalıydı yazmalar falan.. Kendilerine yapılan saygısızlığı , diğer ödül alanlara saygısızlık yaparak yanıtlamışlar. Bu ülkede reyting rekorları kıran tek dizi Diriliş değil. Kaç yıl ekranlarda kalan, her bölümünde reyting rekorları kıran diziler var aday olafak bile gösterilmeyen.. O zaman onlar da çıkıp "Bizim hakkımızdıı amaa.." Diye bir tepki versinler. Her neyse basit ve gülünç bir olay😂

0|0
    0|0
  • ya yapmayin ne hakareti onlar dünyanin en aydın insanları ve gerçekten sanata değer verirler ayrimcılığa adaletsizlige sahtekarlıga her zaman karşıdırlar. ? 😂😂

0|0
    0|0
  • Ne yapmışlar ki

0|0
    0|0
    • 19gün

Ödülü verip direkt kormuşlar sonra Okan artık izleyeceğim olmadığı günlerde izleyeceğim vb demiş

• para nerdeyse orda bulunan insanlar ne bekliyorsunuz ki

0|0
    0|0
    • 19gün

Afedersin ama şerefsizler

Erkekler Ne Diyor 7

• Ben canlı izledim onu dün.. Türker İnanoğlu müsaade etmedi konuşmalarına, Doğan grubu değil.. Türker sözünü bitirince mikrofonu verecekti aslında ama birden gittiler.. Okan'a gelince, o gece herkesle alay etti, her zamanki Okan zaten.. Diziye özel değildi, Sibel Can'a bile hakaret etti..

0|0
    0|0
    • 19gün

İzlemedim bugün öğrendim ben

• Dirilişin içinde hem bir ırkın dirilişi ve onları en çok rahatsız edende bu dirilişin özünde iman olması onlara herzaman batan budur !

0|0
    0|0
  • dirilişe en iyi dizi ödülü verildi di mi?

0|0
    0|0
  • Hiç umrumda olmayan bir olay.

0|0
    0|0
    • 19gün

Niye görüş yapıon o zaman

• Okana kurban olun

0|0
    0|0
  • Okan bu ruh hastası

0|0
    0|0
  • Kusura bakma da Leyla ile Mecnuna haksızlık yapılırken neredeydi bu çığırtkanlar.

0|0
    0|0
    • 19gün

Aga leyla ile mecnun u takip etmedim

Yükleniyor...