Kapat

A9 kanalı ve Adnan Oktar Hakkında

Arkadaşlar ne düşünüyorsunuz?

Malum Adnan Oktar diye kepaze bir herif var

Güyya dini konularda yayın yapacak ama yanına da almış 2 silikonlu kadını. Show yapıp duruyor

0|0
1024

En İyi Erkek Görüşü

• Kadınlar üzerinden reyting yapmaya çalışan tipik, yapmacık bir insan.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 10

• link

ben gülüorm ya:D

0|1
    0|0
  • Dinimiz bu değil! sürekli çıplak kadınları yanına alıyor ilerde çok büyük bir vebal ödeyecek günahı boynuna

0|3
    0|0
  • insallah hocam masallah hocam demekten konu ilerleyemiyor

0|2
    0|0
  • maşallah inşallah kelimeleriyle ün yapmış bir program :D

0|0
    0|0
  • masallah,insallah cok itici bir "beyefendi" .allah'in izniyle nefret ediyorum kendilerinden.

0|1
    0|0
  • insanları kandırmaya çalışıyor.

0|0
    0|0
  • çok garip bir insan tarifsiz Allah bilir artık

0|0
    0|0
  • Kedi canını senin

0|0
    0|0
  • çok iğrenç :/

0|0
    0|0
  • Dini gozumuze batira batira kullanan kimseninde gik demedegi biri

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• tanıyorum..

0|1
    0|0
  • o kadınlara ben arkadaş bu adam sarışın sapığı değilse ben neyim neyim la :D şaka bir bu kadınlar yuzunden cidden sarışından tiksindim gogusler kafaları kadar şunlara bak link

0|0
    0|0
  • Bide kendini mehti sanması yokmu sorma gitsin.Söylecek çok söz var ama yeri değl.

0|1
    0|0
  • ben sadece dans teknikleri ile ilgileniyorum, link

1|1
    0|0
  • link Adam king..

1|1
    0|0
  • kedi canını yerim onların

0|0
    0|0
  • Dini kullanarak "Bakın allah neler yaratmış" kafasında ilerleyen, aslında din ile arasında hiç bir bağ bulunmayan, sadece program sonunda cebine giren parayı düşünerek sürekli din din din diyen bir insan.

Dini bir konuyla insanları sömürmek çok kolaydır çünkü kalkıp karşıt laf söylerseniz saygısızlıkla veya ayrımcılıkla suçlanıp, hele ki ülkemizde Anti müslüman ilan edilebilirsiniz.

İnsanlar da en güzel şekilde bu büyük duvarın arkasına sığınarak halkın değerlerini ve müslümanlığı sömürmekteler. Uzun süredir ülkemizde dönen şeyler bunlar. Artık yadırgamıyorum.

0|0
    0|0
  • Hem olumlu hem de olumsuz yanı var. Olumlu yanı, müslümanların bu şekilde modern bir din olduğunu göstermek_ din buyruklarından uzaklaşmadan_

Olumsuz yanı ise gereksiz müzik oyun vs aktivitelerin abartılması. Zaten izlenmesi için bunlar yapılıyor

0|0
    0|0
  • Sn Adnan Oktar hakkında bilip bilmeden atıp tutmayın arkadaşlar. Hocamız mübarek bir kişiliktir iyilikten saflıktan temizlikten başka bir düşüncesi yok..

0|0
    0|2
  • Hahah :D o kanalı din öğrenmek isteyenler değil, genellik güzel türkiyemin güzel abaza insanları izliyo :D

0|0
    0|0
  • Playboy'un getiremediklerini adnan hoca getiriyor kfhkklişf

0|0
    0|0
  • Allahın gerizekalısı işte. Bi ara öyle şeyler konuşurdu ki konu mehdiliğe gelirdi herif öyle bir tarif ederdi ki bildiğin adnan oktarı anlatır. Yani kısaca az daha gaza gelse kendini mehdi ilan edecek. Cahil bir beyinden başka birşey değil bence.

0|0
    0|0
  • Çıkardığı kadınların; kadından çok, travesti olduklarını düşünerek kıllandığım, din tüccarlığı yapan sahtekar adamın teki.

0|0
    0|0
  • ülkede alkol kullanan insanlara değişik isimler takmak yerine ( ayyaş gibi) böle dini rezil edenleri katletmek daha vacip bence...çünkü alkol kullananlar dine evrensel zarar veremiyo ama bu adam gibiler veriyo

0|0
    0|0
  • ara sıra izliyorum eglenceli oluyor

0|0
    0|0
  • en iyi niyetli yorumum : herhalde düzeltmeye çalışıyor. başka açılardan birsürü yorum yapılabilinir :D

0|0
    0|0
  • yobaz takımı çok sever maşşallah link 'e tıkla gör inşallah

0|0
    0|0
  • bunlar sapıtmış insanlar

0|0
    0|0
  • Muhteremin farkındalık yaratmaya çalıştığının farkındayım ama doğru olan bu değil.

0|0
    0|0
  • Maşallah maşallah bende aralarına düşerim inşallah

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3
Yükleniyor...