Donanımlı olduğunuzu düşündüğünüz alanlar nedir?

Sanat felsefe tarih gıbı başlıkları altında

0|1
2|10

Erkekler Ne Diyor 10

• Dil / Ekonomi / Kişisel Gelişim / Felsefe

1|0
    0|0
  • Hiçbir alanda donanımlı olduğımu duşunmuyorum ne yazık ki

1|0
    0|0
  • Donanımlı değilim tek bir konuda ama sezgilerimin yüksek olduğunu düşünüyorum bu da avantaj sağlıyor çoğu konuda ilgi çekiyor yani

0|0
    0|0
  • Dinler tarihi

0|0
    0|0
  • Hic olmasa bile birazcik var

0|0
    0|0
  • Yemek icmek uyumak
    Bide ucmak.✈

0|0
    0|0
  • aşağı yukarı her şey

0|0
    0|0
  • Tarih ve coğrafya.

0|0
    0|0
  • Din konusunda kesinlikle bilgiliyim. Şöyle ki aklımı kullanarak aptalca şeyleri hemen anlıyorum. Ekstra olarak varoluşculuk felsefesi de ilgi alanımda.

1|0
    0|0
    • 19gün

Artı olarak edebiyatı da ekleyebilirim. Şiir yazıyorum ve şu an romancılığa yükselmek istiyorum

• 19gün

Her şeyin bilinemeyeceğinin farkına varmak hakikati reddetmeme sebebiyet vermekten ziyade hakikatin kaynağının üzerine sorgulamamı sağlar

• 19gün

Hakikati reddetmek yok burada :) Her şeyin toplamı hakikattir. Hakikate ulaşmak için herşeyin bilinmesi gerekmektedir ki hepsini toplayarak hakikati bulabil. Lakin bu imkansızdır. Haliyle bulunması imkansız bir iz sürüyoruz. Aslında biz hakikati bulmayı değil aramayı seviyoruz. Çünkü hakikati bulmuş olsak, hiçbir şeyin anlamı kalmayacak ve herşey sıfırlanacak. Tüm doğrular yanlış ve tüm yanlışlar doğru olacak. Katılar sıvı, sıvılarda katı olacak. Ölenler doğmus, doğanlar da ölmüş olacak.

Bunu kimse istemez değil mi :)

• din siyaset aşk evlilik

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• her alandan biraz

0|0
    0|0
  • Ben neyde donalımlıyım değişir kankim!

0|0
    0|0
Yükleniyor...