Uluslar Arasi Türkçe Olympiatlari, bu yarisma hakkinda görüsleriniz ?

Uluslar Arasi Türkçe Olympiatlarini izliyorum ve gurur duyuyorum yarisan cocuklar ile, sanki bir kardeslik göstergesi, sevgim yogunlasiyor Olympiada katilan ülkelere, hepsine tesekkürler, cok güzel vakit geciriyoruz size izlerken, peki sizing fikirleriniz nelerdir bu yarisma hakkinda :) buyurun

Güncellemeler:
Ankaranin baglari fon müzïgïnde sarki söylüyorlarşu an^^ link oley oley, en sevdigimiz ülkemizin yöresel bazen, bazen güzel sarkilari söyleniyor oley oley ! :))

link

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Benim gözümde EuroVision Song Contest'den daha iyi degil.

Dünyanin götündeki cocuklari getiriyorlar buraya, söyletiyorlar onlara Gül Pembe sarkisini sonra buna Kültür diyorlar , Sanat diyorlar.

Ama bu ne Kültür nede Sanat. Gercek Kültür ve Sanat o kapanan tiyatrolarda. AKPnin ve Erdoganin süper oldugunu söylemedikleri icin kapanan tiyatrolarda. Insanlar gitmedgigi icin kapanan tiyatrolarda.

Türkiyenin Dünyada tanilmis, zamaninin en büyük sanatcilari , yazarlari, Müslüman olmadiklari icin hapise atan bir toplum bu.

Kültürü öldüren toplum bu.

Türkce Olympiatlari, yobazlar kendilerini Kültürlü sansin nye uydurulmus bir Show/Program.

1|1
    3|2
    • gercek sanat kapana tiyatrolarda mi ? peki fransiz bir bilim adami Rousseau ne dedigini biliyor muydun ? bilgi anca disarda edinilir, kitaplarda kutuphanelerde degil, yasamakla hayat bilinir... Peki Mehmet Akif Ersoy ne demis, paylasilan bilgi güzeldir...

• biz bilgi taslamadik, biz beraberlik, tutusmadan bahsediyoruz, tiyatrolara bilgiye baglayan sendin, bende sana kapali alanda o bilgiler edinilmez, burda bir paylasim ve güven saglama söz konusu, bildiklerimizde olur elbet, kardeslik icinde ilerleriz biz, kapatilan tiyatrolariniza da sevindim, demekki kasinmissiniz, ama emin ol tiyatro sevdalisi birisiyim, ve art sanat hastasiyim, tarih ve sanat hep cok ilgimi cekmistir, ama emin ol o tiyatrolar bosuna kapanmamistir, muhakkak yanlis biseyler

• yapilmistir

• Gurur duyduğum bir organizasyon...

Bir emek ürünü... İnsanlar bir ideal uğruna memleketlerinden uzaklara gidiyorlar ve dilimizi de yanlarında götürüyorlar. Bizler daha kıymetini bilmiyoruz ama oradaki Türk okullarında okuyanlar genelde bürokrat çocukları. Bizim ülkemizdeki fransız kolejleri gibi yani... ama bizler çamur atacağız ya fethullah gülenin misyonerliği falan... E normal. Meyve veren ağaç taşlanır.

1|0
    1|0
  • Daha o yarışmayı kimlerin ne amaçla düzenlendiğini bilmeyenler var !

0|1
    1|1
  • bence gayet başarılı bir çalışma hangi ülkelerden geliyorlar çok önemli değilde bizim dilimizi dünyaya tanıtmaları gayet benim göğüsümü kabartıyor.

Çünkü bir çok yabancı ülke halkı bizi arapça konuşuyor sanıyor.

1|0
    0|0
  • + Selamünaleyküm -Vealeykümeselam... Türkçe bu işte... Destekliyorum...

1|0
    1|2
  • güzel bir şey türkçenin yayılması

1|0
    0|0
  • nötrüm bu konuda olsada olur olmasada..

0|0
    0|0
  • 23 Nisan out türkçe olimpiyatları in

farkı ne birisi "ULUSAL EGEMENLİK ve Çocuk Bayramı"

diğeri emperyalist egemenlik ve çocuk istismarı

0|0
    3|0
    • senden bu yorum beklenirdi, orum beklemiyordum zaten, yorum etmi bulundun, bu cikardi senin zihniyetten... bu kdr

• sen var ya seen, aksam aksam bana ... ettirecektin, tuttum kendimi, her yorumun ayni, birde olumlu düsünsen, ha sevgi icinde paylasim yapip begenide bulunsan, her olayin altinda bir ... aramasaniz ... cok ... olucam ... anladin ... simdi yol bul ...

• abesle iştigal

1|0
    2|0
  • huucu manyakların son zamanda ki icadı

gidin amerikada düzenleyin

0|1
    3|2
    • sen hangi dünyadansin, Mars, Venus, Uranus, neresi cok merak ettim :D ziyaretine gelseydik hep toplanip :D

• lan fetullah g.t ü yallayıcı cok mu ayran içtin sen?

bu neyin kafası

• ben fetullahci degildim, ama bu tepkin cok sasirtti, ben sana insan gibi soru sordum, sen bana fetullahci cikardin, ayibinla seni bas basa birakiyorum ve seni 'engelliyorum BYE BYE BABY

• saçma sapan bşi türkiye knşmyıo türkçeyi neyin kafasıdır bu

0|0
    3|0
  • amacı neyki bu olimpiyatların

0|0
    1|0
    • fettullah gülen cemati misyonerliği

• fetullah gülenle ilgili olduğunu biliyorumda ne amaçla yapıyor onu anlamadım çıkarı ne

• Burda bir çok üye stv seyretmiyorki bilsinler :D

çok ilgi çekiciydi

1|0
    0|0
  • fettullah gülen destekli yarışma işte

0|1
    2|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ne iciyonuz lahn siz sokakta vatandasin ölüyor, birileri türkce söz ezberledi diye zevkten dört köse olup baristan kardeslikten söz ediyosunuz.

1|2
    2|1
    • klavyemin arkasinda laf aramiyorum, en azindan güncelim ve Basbakan gibi o yarismayi ziliyorum, adam yapio demekki bilio, Padisahim sen cok yasa !

• klavyeye mi oturdun?

• gereksiz bir yarışma sanki türkçe küresel bir dil de .

1|0
    2|1
  • aynen ben de şuanda izliyorum :) şoray uzunun sunucu olmasına sevindim :)

1|0
    0|0
    • :) bu yarisma bütünüyle güzel civil civil cocuklar :)

• bulgar çocuğu da çok ssevdm şuan söyleyen :) hepsi çok şeker yaa :D

• evet o Bulgar ne acayip ya, resmen kendini sarkiya vermis yogun bir sekilde söyluyordu :)

• aynen oyle. benımde gozlerım dolu dolu oluyor ızlerken :D

1|1
    0|0
  • işte bunlar hep emparyalizm.

1|2
    4|3
    • ne alaka

• ana gülersin, sana mi kaldik sanki

• Gurur duyacak o kadar çok şeyim var ki! Söz de sömürü altında işlenen olayla gurur duymuyorum ben.

0|0
    0|0
Yükleniyor...