İnternet üzerindeki yeni şiir kitapları?

Arkadaşlar internetten bir sürü şiir kitabı arastırıyorum. Şöyle anlatayım; yeni çıkan tüm şiir kitaplarını almam mümkün değil, bende pdf formatlarına şöyle bir göz gezdiriyorum daha sonra kitap ticareti yapan sitelerde okuyucuların eleştirilerini de okuyorum, hiç begenmediğim şiirlerle dolu bir kitabı çok begendiğini söyleyen bir sürü okuyucu var. Benim şiirlerim o kitaptakilere bin basar bundan da eminim. Lakin kendi sosyal hesaplarımda paylaştıgımda hiçte ilgi görmüyor. Acaba benim cevremle mi alakalı yoksa ben mi o şiirleri cok küçük görüyorum? Dileyene kendi şiirlerimdem bir tane de okutabilirim.

0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Şiirlerini bence bu işten anlayanlar ile paylaşmanızı öneririm bizim toplumda şiir kültürü az senin cevrendede böyle olabilir

0|0
    0|0
    • Size bir tane örnek göstermek isterim www.edebiyatdefteri.com/.../...-zamani-kalben.html

Acaba kalemimi ben mi çok büyütüyorum?

• Kalemin ileri seviye bence ama şiir kültürü olmayan biri olarak diyorum hangi kitleye hitap ettiğini de bir bak bu tür şiirler azınlığın ilgisini çeker

• Diğerleri de şiir olmuyor zaten ard arda sıralanmış basit cümleler ama şiir anlaşılmayı bekler o yüzden bizim toplumumuz şiiri cok yanlıs anlıyor malesef :(

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...