Stephan King kitaplari hakkinda

Arkadaslar Stephan kıng, Yeşil yol kitabını okumaya basladım çok kafam karışıo uzun süredir kitap okumuyordum enaz 4-5 senedir basları çok karışık gidio benmi zor anlıyorum yoksa kitapmı karışık çözemedim Teşekkürler:)

Güncellemeler:
Ben çok takıntılıyım şimdi bitterbuck die bir lawuk warya basda idam edilmiyordu coffy we dettoroix mi nedir o 2si idam ediliodu bide bitterbuck çıkdı hani o adam idam edilmeyenlerin hücresinde kalıodu

0|0
14|13

En İyi Kız Görüşü

• Çok severim Stephan King kitaplarını. Alışkın olduğum için zorlanmıyorum.

0|0
    1|0
    • Sen nerelisin 0550 bişe ifade ediomu

• Bişey ifade etmiyo sadece bushra ismini alamadım ondan ekledim. Neden sordun?

• 50 Nevşehir plakasıda bende Nevşehirliyim :) oyüzden sordum

Kızlar Ne Diyor 13

• ilerledikçe hepsi birbirine bağlanır konuların.

0|0
    0|0
  • bende bazen okuduğumu anlamıyorum hele hele son gunlerde sık yasar oldum

0|0
    0|0
  • Bana da karışık geliyor ya. Evde yaklaşık 10 kitabı var bir kaçına başladım başladım bıraktım :))

1|0
    0|0
  • O kitabini degil ama başka kitabini okumuştum.İlk 150-200sayfada çok sıkılmistim ama ondan sonra elimden birakamamistim.Sanirim tarzi oyle

0|0
    0|0
  • Stephan King okumak istiyorsan Kara Kule serisini mutlaka oku tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • kitap zor bir kitap ben okurken çok zorlanmıştım sıkılmıştım . bitirince muhteşemliğini anlıyorsun ama filmini izlemeni öneririm daha etkileyici oluyor kitabı bitirmeye çalış ama sorun sende değil kitap ağır :D

0|0
    0|0
    • Aslında benim amacım kitap okumak ygs hazırlancam bu sene dikkat ws arttırma amacıyla okuyorum ama çok karışık :) ilk 100. sayfdayım suan

• anladım o zaman daha çok türk yazarlardan oku yani yabancı yazarda da basit seç çünkü bazı kitaplar çok ağır stephen king yeşil yol gerçekten zor bir kitap. ve eski yayın yabancı da seçme onda da dil ağır oluyor karışıyor :)

• Devam et kitap sana açılacak

0|1
    0|0
    • Ben çok takıntılıyım şimdi bitterbuck die bir lawuk warya basda idam edilmiyordu coffy we dettoroix mi nedir o 2si idam ediliodu bide bitterbuck çıkdı hani o adam idam edilmeyenlerin hücresinde kalıodu

• Kitabını okumadım ama filmini izledim, gerçekten konu çok ağır ama emin ol insan psikolojisini müthiş derecede etkiliyor... filmi müthişti izlediğimde günlerce etkisinde kaldım ama bir daha izle derlerse kesinlikle izlemem

0|0
    0|0
  • Çok kitap okuyan biri olmama ve kitap yarım bırakma huyum olmamasına rağmen okuyamadım yahuu..

0|0
    0|0
  • zor bir kitap oldugunu sanmiyorum, iyi hatirliyorsam onu kardesim okumustu...

0|0
    0|0
  • iyisi mi sen Tom Gordon'a asik olan kiz'dan basla:D

0|0
    0|0
  • stephen king karisiktir herkes anlamaz

0|0
    0|0
  • Evet karışık biraz .p

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Romanların çoğu karışık başlar. Çünkü çok dikkat ister okumak. Bu sadece stephen king kitaplarına has değil. Yeşil yol romani çok akıcı olmasa güzel bir hikayesi vardır. Bu yazarın nerdeyse tüm romanlarını okudum. Bence sıkıntı ve stres kitaba kendini vermeni engelliyor olabilir.

0|0
    0|0
  • Ben de bir Stephen King okuruyum :) Hatta şu sıralar "Cep" adlı kitabını okuyorum. Yeşil Yol kitabını da okumuştum. Karışık falan değil dostum. Uzun zamandır kitap okumadığın için sen anlamıyorsun bence. Altın Kitaplar çevirmen konusuna çok dikkat eder. Bunu anlamıyorsan başka bir kitabı da anlayamazsın. Oku oku. Okumak iyidir. Okudukça açılırsın.

0|0
    0|0
  • Ben bir Stephan King hayranıyım ve hemen hemen tüm kitaplarını okudum ve ben de mevcut. Stephan King kitaplarında bana göre iki asıl önemli nokta var. İlki başlangıçta heyecanlı giden kitap sonrasın da durağan oluyor. Ve bir anda heyecanın içine dalıp seni başa sarıp kafanı karıştırıyor. Ve neredeyse tüm kitaplarında ki ortak sorun , sonlarının berbat bitmesi. O kadar okuyup sonunu bu şekil de görmek açıkcası beni üzüyor. Ama kitaplarından da vazgeçemiyorum.

0|0
    0|0
  • muthis bu kitap okuyosun. o kitabi 4 yıl once ben de okudum. filmi de var o kitabin. icerigini tam hatirlamiyorum karakterlerin isimlerini unuttum. kitap hapishanede calisan adamin agzindan yazildi. eger anlamadiysan kitabi bastan al. kitabı bitirdiginde bittigine uzulmus olacaksin.

0|0
    0|0
  • O adamın yazdığı yazı kendi kültürüne göre ayrıca kitapları birbirine bağdaşmış.Birini okuyarak bişey anlamazsınız.D.Brown un kitapları da öyle ..

0|0
    0|0
  • Stephen King'in kitapları karışık değil bence. Olmadı Hayvan Mezarlığı, Buick 8, O, Sis'i oku bunlar sürükleyici.

0|0
    0|0
  • Stephen King'in ' İt ' Kitabını Öneririm..

0|0
    0|0
  • 10 sene önce okumuştum.

Kitap ilerledikçe açıklıyor bütün kafa karışıklıklarını.

0|0
    0|0
  • o adamın kitaplarını anlamak kolay değil bende de hayvan mezarlığı kara kule serisi var ama adam yazıyor ağa :)

0|0
    0|0
  • stephan king diosun :) onu anlamak kafa istio :)

0|0
    0|0
  • Nıç cık beyninde sorun var Okumayıver olmasın XD

0|0
    0|0
  • Karışık değil

0|0
    0|0
  • direk filmini izle

0|0
    0|0
Yükleniyor...