Bir şarkı arıyorum ama bulamadım?

Ya geçen yıl çok güzel bir şarkı bulmuştum ama şu anda tamamen aklımda her şey silinmiş. Amatör bir şarkıydı. Kıvırcık saçlı bir kız söylüyordu yanılmıyorsam sarışındı. Çok naif ve duru bir sesi vardi ve nakaratında sanki şey diyordu sen yoksan durulur gibi bir şey. Ama durulur kelimesi şarkıda vardı. Hafi bir el atsanıza ya :( Lütfen

Güncellemeler:
Birde gitar çalıyordu kız

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Are you looking for a great variety of magazines to download? What is the better way to find magazine in pdf than an amazing website pdf-giant. com? Consumer electronics, economics, business and finances, fashion and lifestyle, travel and country, knitting and sewing, photo and video, health, sport and music – this is even not the full list of categories you can find in our world of magazines in pdf. Whether you're experienced seeker of place to download magazines or just looking for a interesting stuff to read in your free time – be sure to come to us and download magazines for free. Choose language, download magazine in pdf and jump right away in the exciting world of information without leaving your house.

0|0
    0|0
    • bana bir mesaj geldi geçende:

Merhaba,

26 yaşında bakımlı bir kadınım. Beşiktaş çevresinde yaşıyorum

Penis ve yumurtalık yalamaktan çok keyif alıyorum, saatlerce yalayabilirim :) Dilimi çok iyi kullanıyorum.. Oral seks sırasında çalması için playlistim bile var..

İştahla ve zevkle oral seks yapacağım başıma bela olmayacak temiz birisini arıyorum.

1 saatlik oral sexin karşılığında 400 tl istiyorum. Görüşene kadar fotoğrafımı ve telefon numaramı paylaşmak istemiyorum.

Kendinizden bahseden bir cevap yazarsanız iletişime geçebiliriz..

• adam buga girdi

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Hocam bu nasıl bir kafadır bee. Aboovv erkekleri neredeyse köle olarak kullanmaya yönelik bir soru bu :D

0|0
    0|0
  • İşte o aradığın naif kız https://m.youtube.com/watch?v=2NhC_B54Mbc

0|0
    0|0
  • "bilemedim ben onu" kusura bakma.

0|0
    0|0
  • Deniz Tekin mi acep 🙄

0|0
    0|0
    • Yok ya o kıvırcık saçlıydı. Bu değil

• Ah keşke. Kaç gündür bu şarkıyı arıyorum ama bulamadım

• hemen bulurum aslında hemde akustik tam benim tarzım ama hiç bir kelime cümle hatırlamıyosun ki 😀 aklına düşeni bulanlardansan benim gibi aramaya düşünmeye devam tınısını aklına getir cümle çıkar ortaya

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...