Zihninizle yönetebileceğiniz çekim gücünü biliyor musunuz?

Merhaba "KS" üyeleri.. Sizlere birkaç sorum olacak.. Hiç aklınızdan geçirdiğiniz birinden durup dururken mesaj aldığınız oldu mu? ya da canınız yemek için birşeyler çekerken, aklınızdan geçirdiğinizde birinin elinde veya herhangi bir yerde önünüze çıkıyor mu? The Secret, Yol gibi kitaplarda da anlatıldığı gibi bir çekim yasası olduğunu ve bunu zihninizle yönlendirebileceğinizi düşünüyor musunuz?

2|1
17|19

En İyi Erkek Görüşü

• Telekinezi, telepati denilen yöntem.. Bunu uzun yıllardır kullanıyorum.. Kontörüm olmadığında birilerini düşünerek kendimi aratabilirim.. Adını andığım kişiyle yolda karşılaşabilirim.. Fotoğrafına bakarak birinin aklına kendimi getirtebilirim.. İliğini kurutana kadar da kullanmağa devam edeceğiz bu durumu..

2|0
    1|0
    • 18gün

evet benim durumumda böyle. daha geliştirebileceğimizi biliyorsun değil mi?

• 16gün

Fotografa bakarak nasil getiriyorsun kardes orda kaldim ben skxkcnsnsn

• 15gün

akılda canlanması gerekiyor daha etkili enerji için

Erkekler Ne Diyor 18

• Hayir gereksiz bir paradoks

1|0
    0|0
  • Elbette biliyorum. İyi düşün iyi olsun demişler

1|0
    0|0
  • Kalp kalbe karşı derler. Sevdiğim kuzenimin adını andık başka bir kuzenimle, 5saniye bile sürmedi aradı şok olmuştuk.

1|0
    0|0
  • Yapmışlığım çok var.

1|0
    0|0
  • Ben başaramadım bir türlü ama oluyormuş

1|0
    0|0
  • Evet hatta bununla ilgili her gün birşeyler izler veya okurum.
    Enerji kavramı evrenin her yerinde var ve bunu insanoğlunun beyninde farklı yerleri çalıştırabilirse yöneteceğine eminim. Bazen istemsiz olarakta yapabiliyoruzdur bunu, telekinezi gibi... Buna yoğunlaşan bir çalışmam olsa başarabileceğime eminim aslında ama normal hayatımızı yaşarken bunlara pek zaman olmuyor.

0|0
    0|0
  • May the force be with you

1|0
    0|0
  • valla 20 yıldır cekiyorum daha bişi gelmedi

1|0
    0|0
  • Kaderi, takdir-i ilahiyi sulandırmak için uydurulmuş şeyler bunlar... sevimli yazarlarımız bunlara inanmasın rağbet etmesin...

0|0
    0|0
  • Onu bilmem ama beyinin tam gücüyle kullanımını telekinezi yeteneğini sağlayabilirmiş. Ama bryni tam anlamıyla kullanmak imkansız.

0|0
    0|0
    • 18gün

Aslında beynimizin %100'ünü kullanabiliyoruz ama fonksiyonları aynı anda çalıştıramıyoruz. Bundan kasıt sağ ve sol lob..

• 18gün

Kesinlikle...

• 18gün

Maalesef.

• hayır

0|0
    0|0
  • Evrenden gelen mesajlar. Hiç ilgimi çekmezdi, bir arkadaş bununla ilgili bence yazmıştı ve ilgilenmiştim. Ama hala bu konuya yeteri kadar ilgili değilim.

0|0
    0|0
  • Hayır düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • şu an motive oldum. 10 saniye sürmedi mesaj atıı :DDDDD

0|0
    0|0
  • İlginçmiş.

0|0
    0|0
  • Böyle olsaydı platonik aşk diye bişey olmazdı

2|0
    0|0
  • Telepati yeteneğim o kadar gelişmiş değil biraz telekinezi var. Kendimi geliştirmek için 30 derste Ruhsal güçleri geliştirme diye bir kitap aldım 2 hafta sonra başlıcam.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Çekim gücünü bilmem ama aklımdan geçen başıma gelir.
    Bikeresinde yeşil taşlı takı bakıyordum alımmı almımmı derken vazgeçmiştim, ama elinde bana o hediyeyle babam gelmişti.
    Tatlı hiç sevmem ama nezaman canım çekse biri mutlaka bir kutu baklavayla gelir.
    Birine sitem etsem 10-20 dakka sonra mesajı gelir.
    Şu sıgarayı içeyim halakızımı arayayım derim, içeri gelirim telefonumda çağrı o çaldırmış..
    Böyle şeyler telepati veya kalb kalbe karşı.. belkide içten istediğim içindir..
    Çok var böyle şeylerim.

2|0
    0|0
  • Evet bende de oluyor. Bir arkadasım vardı acaba sevgilisiyle ayrıldılar mı hiç fotoda koymuyor dedim bir girdim instaya segilisiyle foto koymuş. Bu en son örnekti. Olur böyle hep

1|0
    0|0
  • Benim çok oluyo sürekli anm bisey istiyo kesin o kapıdan geliyor
    Ayrıldığım erkek arkadaşıma çok uzulmustum onu dusundugum anladığında kesin arar di. Hem öyle oldu geçen gün uyumadan dusundum üzüldüm yine aradı 3yil oldu ayrılalı garip ya hissediyorum ya da bir derdi olduğunu hissediyorum.😶

1|0
    0|0
  • oldu, düşünmüyorum

1|0
    0|0
  • Genelde canım bişey çekse ya da bişey istesem gerçekleşiyor tuhaf

1|0
    0|0
  • Sanmam

1|0
    0|0
  • Allah bazen kullarına bu şekilde ikram eder. zihinle yönlendirebileceğin işler değil onlar.

1|0
    0|1
  • bende de oluyor bu

1|0
    0|0
  • Evet bu zaten bilimsel olarakta kanıtlanmış bir durum

1|0
    0|0
  • Bilmiyorum

1|0
    0|0
  • Başıma gelmedi ama inanırım buna

1|0
    0|0
  • Ben öyle şeylere inanmıyorum yok telepatiymiş yok zihinle yönlendirmeymiş falan hikaye.

0|0
    0|0
  • Evet oldu

0|0
    0|0
  • Evet bende de olmuştu

0|0
    0|0
  • benimde nedense bir sadece korktuğum şeyler gelir başıma. harika bir yeteneğim var o anlamda

0|0
    0|0
  • olur. biliyorum. yolunu da biliyorum ama yapmak zor nefsini bırakmak gerekiyor başta

1|0
    0|0
  • Kotu bır cekım yasası oldugunu dusunuyorum ıyı dusunduklerım olmuyo ama kotu dusunduklerım ertesı gun benı buluyo

1|0
    0|0
Yükleniyor...