Sizi neden En İyi Görüş (EİG) seçmeli insanlar?

Sitedeki bulunma ve kullanma amaçlarınız arasında 'En iyi görüş seçilme' gibi bir amaç da var mı?
Peki sizi neden Eig seçmeli insanlar?
ya da bunların bir anlamı yok mu :)) Benim için yazmak da okumak da keyifli aktiviteler; açıkçası bazen hakettiğimi de düşünüyorum en iyi görüş seçilmeyi. Ama bir soruya görüş yazma durumum o sorudaki önceden seçilmiş Eig'e bağlı değildir; her şartta fikrimi yazarım ki; safım, yerim ve çizgim belli olsun. Hayata duruşu önemseyenlerdenim. Ayrıca ben sorusunda takdir edip, son derece haklı olduğumu söyleyip, gayet de içten yazdığım sorularda Eig seçilmeyince, seçmeyeni kara listeye alanlardanım :)))

1|2
8|7

En İyi Kız Görüşü

• Eig seçilince daha bir mutlu oluyorum hani gerçekten yardım etmek için ben o kadar yazıyım, biri alakasız yorum yapsa onu eig secse benim de hoşuma gitmez. Yani arada eig secilmedigim de oluyor, ama belki de bazen konuya herkes açısından baktığım içindir yani soran kişi orda kendini bulamamıştır, bir sürü nedeni var. Ama eig secilsin diye degil gercekten dusunerek nasıl yardım edebilirim diyerek yazıyorum, ille de eig secilecekse bunu soruyu soranlar dusunsun neden eig secebilirim diye.

0|1
    0|0
    • 22gün

Aslında emek kısmı çok doğru; sen tut elinden gelen bilgi aktarımını yap ve hatrı sayılır vaktini ayır sonra soruyu soran gidip iki kelime yazı yazana Eig versin, hoş değil gerçekten. Yine de dediğin gibi her zaman yardım etmeye değer; ki burada bulunma amacımız paylaşım...

Eig oranın da yüksekmiş.

• 19gün

Teşekkür ederim EİG için :)

• 18gün

Rica ederim.

En İyi Erkek Görüşü

• Acikcasi pek umursamiyorum artik eig yi ama verirlersede en azindan yorum yaptigim kisiye dogru hitap etmisim diye seviniyorum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 6

Yükleniyor...