Değişik mutfaklar ve değişik tatlar denemeyi sever misiniz ?

Ve yemek yapabilen erkek sizce bir adım önde midir ?

0|0
16|4

En İyi Kız Görüşü

• 5-6 adım öndedir :)

Değişik tatlar denemeyi severim :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• severim,değildir..

0|1
    0|0
  • bin adım öndedir

0|2
    0|0
  • Gittiğim her lokantada farklı şeyler yerim, denerim. Genelde çoğunu beğenmem. Seçici bir insanım. Yemek yapabilen erkek 2167497454 adım öndedir. Hiçbirşeyden anlamayan herşeyi bayandan bekleyen odunlar kimsenin ilgisini çekmez. En azından yemek yapmayı bilsin.

0|0
    0|0
  • Yemek yapabilen erkek candir :)

0|1
    0|0
  • Sevmem yemek yapmayı bilmiyorum, öndedir

0|1
    0|0
  • Yemek yapandan öte yardımlaşa yemek yapabilmek çok güzel... Değişik tatlar denemeyi severim. Japon, çin, hindistan, thai bütün mutfaklara açığım :)

0|0
    0|0
  • Kesinlikle bir adım öndedir. Beraber yemek yapmanın vereceği zevki düşünemiyorum bile. Öyle bir erkek varsa numaram: 0538372936293462 haha şaka:)

0|0
    0|0
  • diğer karakter özellikleriyle ele alırsam , kendimi şanslı bile hissettirir.ama en güzeli aynı mutfakta birlikte bir şeyler yapabilmek.

0|0
    0|0
  • bizim mutfak güzeldir ya başkasının mutfağını napıym

1|0
    0|0
    • Bizim mutfağın güzelliği hakkında hem fikiriz ama dünya mutfaklarından da çok güzel yiyecekler, yemekler var..Önyargılıyız toplum olarak biraz :/

• Hayır sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • babam gibi yemegi sadece işyerinde degil,evde de yapan erkek bir adım öndedir.

0|0
    0|0
    • Eğer mesleğini seviyorsan ev,iş veya herhangi bir yer farketmeden yaparsın..Şahsen ben öyle yapıyorum ve düşünüyorum..

• Yaşlı demedim ki :) Bende de var o biraz ..sevdiğim kişilere gece 2-3 de bile yemek yapmışlığım vardır ama her zaman yapmam :)

• yemeyi çok severim

0|0
    0|0
  • Bayılırım ve evet elbette öndedir :) Çin ve hint mutfağı favorilerim :)

0|0
    0|0
  • Beceremem : /

Yemek yapan erkek bir adım önde değildir ..

0|0
    0|0
  • sana tarif sorabilir miyim?

0|0
    0|0
    • evet demek istediğim de buydu zaten sos derken :=))) yapıcam bunu sağolun.

• Rica ederim afiyet olsun şimdiden :)

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...