Sevgiliyle beraber izlenebilecek filmler?

Biraz romantik komedi tadında olan güzel beraber izleyebileceğimiz bir film önerisi olan var mı?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• umut ışığım

Eski bir tarih öğretmeni olan Pat Salitano (Bradley Cooper), yaşamında değer verdiği her şeyi bir günde yitirmiş bir adamdır. yaşadığı ciddi bir travma sonrası patlar ve ardından mahkeme kararı ile 8 ay rehabilitasyon merkezinde tedavi görür. Çıktıktan sonra hayatını düzene koymak şartıyla ailesinin evine geri yerleşen Pat’in yegane amacı düzgün bir adam olup, işini geri almak ve karısı Vicky’yi bu sayede geri kazanmaktır.

Fakat durum Pat için sandığından daha zor olacaktır. Bir yemekte, aile dostu Tiffany ile karşılaşan Pat, genç kadınla eski eşine ulaşmak amacıyla yakınlaşır. Bir ‘iyilik’ karşılığı Pat’e yardım teklif eden Tiffany, her ikisi içinde umut ışığı olacak yeni bir kapı açacaktır

daha bugün izledim güzel bir film

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Leap year basımıza gelenler arkadastan öte.

0|0
    0|0
  • 50 ilk öpcük.

0|0
    0|0
  • kore flimlerini tavsiye ederim hem içinde hollywood sinemalrında ki gibi şehveti duygular yok benim sana tavsiyem ''A Millionaires First Love'' seveceğinizi umuyorum

0|0
    0|0
  • özcan denizin son filmini sinemada seyretmiştik ismi aklıma gelmedi yaa güzeldi fazlaca romantik ağlama bak :)

0|0
    0|0
  • Romantik Komedi 2

0|0
    0|0
  • Erkek olsaydın korku önerirdim :D

0|0
    0|0
  • 3 idiots çook romantik değil ama güzel bir karışım ve favorilerimdendir.

0|0
    0|0
  • a haunted house

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...