ŞAN DERSİ ALMAK İSTİYORUM?

Ankara 'da yaşıyorum. Müzik dinlemeyi seviyorum. Söylemeyide seviyorum. Bazen söylediğim zamanlar arkadaşlarım sesimin güzel olduğunu söylüyorlar. Ama özgüven eksikliği mi dersiniz yoksa özeleştiri mi siz bilirsiniz ben tam anlayamadım. Daha iyi şarkı söyleyebilmek için sesimi geliştirmek istiyorum. Şan dersinin bana ne gibi faydaları olur? Bana istediğimi katabilir mi? Sesimi geliştirmemde daha iyi şarkı söylememde bana yardımcı olabilir mi? Ve son olarak önerebileceğiniz şan kursu var mı?

0|0
3|2

Kızlar Ne Diyor 3

• şan kursu sesini tamamen kullanma olanağı verir sana hem ses rengine de bakılır sadece kurs alacağın kişiye nota öğrenmek istemediğini sadece nefes egzersizleri ve ses açma eğitimini almak istediğini söylemeni öneririm nota öğretmekle çok zaman kaybettiriyorlar

0|1
    0|0
    • 26gün

Nota eğitimi almanın artıları varmı? Bu arada yorum için teşekkürler

• 26gün

teşekkürler yani tek başıma sadece şarkı söylemek için eğitim alıyorsam gerek yok değil mi? amacım profesyonel olmak değil çünkü daha iyi şarkı söylemek amacım

• 26gün

aynen aynen ben de bir ara şan dersi almıştım ve ben gerekmediğini düşündüğüm için hocamdan rica etmiştim bu sayede zaman kaybımız olmadı

• git iyi olur

0|1
    0|0
  • o ses türkiyeye katıl rezil olup sonra ünlü ol

0|0
    0|1
    • 26gün

Amacım daha iyi şarkı söylemek. O ses Türkiye ye katılmak değil şarkı söylemeyi seviyorum.

Erkekler Ne Diyor 2

• Tabikide solfej ve nota okumayı öğretirler. Bunun yanında diyaframını geliştirmeyi nasıl kullanacağını öğretirler. Ses de perdesiz bir enstrumandır. Ama şan dersleri pahalıdır saatlik olarak 1-1 yapılır bu dersler yani haftada 1 saat ders başı 250 lira gibi bir fiyatı var hocadan hocaya değişir bu fiyat.

0|1
    0|0
  • profesyonellik sesini güzelleştirmez sesine nizam verir al sen şan ;)

0|1
    0|0
    • 26gün

Profesyonel olmaya calismiyorum sadece sesimi geliştirmek istiyorum

Yükleniyor...