Day Of Revenge -DreamCatcher İlk metal şarkımız dinler misiniz?

Farklı illerde olduğumuz için proje grubu olarak kurduk. Ali Sarıkaya ve ben Kemal Öztürk tarafından.
Tamamen amatör kayıtlardır. Vokalleri ve altyapıyı ben mixledim. Sözleri Ali abim yazdı düzenlemesini ve arenjesini ben yaptım şarkıya. Lyrics videoyuda Ali abim hazırladı saolsun.
Şarkının hikayesine gelirsek Dreamcatcher- Anlamı
TARZ-Metalcore
3 Şarkı daha yapıcağız askerliğime kadar yetişirse 2si yine metalcore son şarkımızda depresif black metal olucak. Şuanda 2 şarkının da sözlerini yazdık kayıtlarını yapacağım bu gün Neyse şimdiden teşekkürler
ŞARKIMIZ:

• Beğendim
    33% (1)50% (2)43% (3)Oy Ver
  • Beğenmedim
    33% (1)50% (2)43% (3)Oy Ver
  • Bu tarz dinlemiyorum bakmak için geldim
    34% (1)0% (0)14% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
20gün Şarkının sözleri ve Türkçesi
http://dosya.co/g3k8xzlxy4x3/Şarkısözleri.txt.html
19gün güncelleme

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben metal dinlemem. Rock dinlerim. Aradaki çizgiyide sağlam tutarım. :) türkçe sanmıştım aslında. Ama kelimeler çok anlaşılıyor. Manganın yabancı bir kaç sarkisı vardı. Teleffuzlarini ona benzettim. hani biri sorsa Metal derim ama.. cok sade ve net (ne demek istedim ben de bilmiyorum.) Turkçe deneseniz. Hani telaffuzdan cok belli oluyor. Ama guzel

0|0
    0|1
    • 20gün

Ne dediğinizi anlamadım. Kusura bakmayın ama saçmalamışşınız. Türkçe yapmayı düşünmüyoruz. Metalla rock ayrımını öğrenmenizi öneririm. Yoksa poseurdan farkınız kalmıyıcaktır.

• 20gün

INGILIZCE TELAFUZUNUZUN SARKIDA TAM OLARAK OTURMADIGINI SOYLEMEYE CALISIYORUM. neden bu kadar zor? ^_^ sozleri cok acik veya karisik soylemenizden bahsetmiyorum. o yuzden turkce deneyebilirsiniz dedim. Elestiriye acik degilsin... :/

• 20gün

Biz eleştire açığız. Eleştireceğim diye saçmalayanlara değil:) Türkçe yapmıyacağız çünkü Türkçe dinlenmiyor. Ayrıca şarkı telefuzzu ve dil bilgisi acısından hiç bir sıkıntı yok çünkü ingilizcesi çok çok iyi biri tarafından şarkıyı düzenledik.
      Sözleride yazıyım buraya
      Sana sözleri atacağım Türkçesiyle beraber burdan indirebilirsin
      http://dosya.co/g3k8xzlxy4x3/Şarkısözleri.txt.html

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...