Kendimi bazen çok cahil hissediyorum size de oluyor mu?

Etrafımda kültürlü zeki insan çok olduğu için kendimi bazen onların arasında çok cahil kalmış gibi hissediyorum. kendimi geliştirmek için ne yapabilirim herhangi bir kitap bir film öneriniz var mı merak ettiklerimi ve değişik şeyleri öğreneceğim siteler varsa bekliyorum önerilerinizi canlarım 😘

0|0
2|18

Erkekler Ne Diyor 18

• Bu durum öyle bir günde düzelmez, ayrıca çok okuman değil okuduğundan bişey anlayıp kendine bilgiyi alman önemli, bulmaca çözemeyen ama 2 üniversite bitiren arkadaşım var, çok takılma zamanla...

1|0
    0|0
    • 28gün

kitap ya da film izlemeye gerek yok, tabi kitap oku güzel olur ama bazı şeyleri tamamen etraftan alırsın, dikkat et yeter ve çok bilmişlik yapan basit tiplerden olma, sonuçta yarışmaya girmiceksin :) iyi pazarlar

• belgesel izle haynan degil kisi belgeselleri konu belgeselleri ve oscar odullleri almis filmleri sirayla izle

1|0
    0|0
  • Aslında tek yapman gereken yalnız takılmak tabi kitap oku kendini geliştir ama başkalarının sana örnek olmasına izin verme seni başkaları değiştiriyor

1|0
    0|0
  • günlük gazete oku gundemi takip et yete

1|0
    0|0
  • Cahil olan biri kendini bilecek kadar zeki olabilir mi..

1|0
    0|1
  • Evet bende aynıyım :D Hayattan gelen tecrübe onlar

0|0
    0|0
  • cahil insanlar hep öyle hissedermiş..

0|0
    0|0
  • sana bir tavsiye etrafın zeki insanlarla doluysa onların yanında fazla konuşma sadece dinle ve senden yaşça büyük insanlarla otur kalk ve sadece gözlemle dinle sen hepsinden zeki görüneceksin

0|0
    0|0
  • Kitap oku cok oku okuyarak kaybetmezsin oku. Baslangic kitabi onereblrm monte kristo kontu

0|0
    0|0
    • 28gün

Böyle güzel şeyler öğreneceğim yeni bilgiler veya hayat tecrübesi olacak kitap film önerisi istiyorum yoksa saçma sapan kitap çok var başka bildiğin varsa söyler misin bide bu kitabın konusu ne

• 28gün

Onu duymuştum tamam not alıyorum

• 28gün

Tamamdir

• Osho oku, felsefeyle ilgilen, daha önce kendine sormadıgın soruları sor ( neden varım gibi)

0|0
    0|0
  • sende kendini geliştir.

0|0
    0|0
  • bunun en iyi cevabını çevrendeki kültürlü zeki insanlar verebilir..

0|0
    0|0
  • kendi kaleminde insanlarla takıl

0|0
    0|0
  • Aman yok be ne alaka

0|0
    0|0
  • Ben rahat takılırım ne kadar kasıntılı ortam olursa olsun kendin ol 👍🏻

0|0
    0|0
    • 28gün

her gün yeni bir bilgi insanın kendini geliştirmesi güzel ya kasmak değil nu

• 28gün

Yani ben küfürde ederim gerekirse de yüzüne vururum yani kim olursa olsun fazla iplemem

• hissetme 😄

0|0
    0|0
  • Cahil değil o mal hissetmek tür olur olur bizde de olur

0|0
    0|0
  • O kulturlu insanlara sorsana sen bunu he

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kendini birlerine benzetmeye çalışma kendini bul mesela nelere ilgi duyarsın
    Hangi konular film dalları kendine gözlemlemek yeterlidir bu konuda

Ama her şeyden önce seni sen yapan şeyleri bul yapmacık olma kültürlü insan ilgi alanlarını bilen ve ona yogunlasandir

1|0
    0|0
    • 28gün

Çok doğru sağol canım 😘

• 28gün

tamam teşekkür ederim bakıcam bugün

• 28gün

Ricaederim

• TDK sözlük oku etkisi bayağı olur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...