Gezi parkı meselesi nasıl bir sonuca bağlanır dersiniz?

Gezi parkı meselesi nasıl bir sonuca bağlanır dersiniz?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Seçimlerde oy oranlarına yansırsa çok mutlu olurum,direniş asıl sandıkta olmalı.

0|0
    0|0
    • seçsis müdahale edilebilen bir sistem.. son seçimlerdeki usulsüzlük ve yolsuzlukları seçim hilelerini de düşünecek olursan seçimler tamamen bir mizansen.. direct democracy denilen bir kavram vardır bir araştır istersen..

Kızlar Ne Diyor 3

• Direnişçiler vazgeçecek gibi görünmüyor, umarım amaçlarına da ulaşırlar.

ÇAPULCUYUM MUTLUYUM GURURLUYUM :)) :D

0|0
    0|0
  • umarım :

bu eylemin arkasında ki zengin iş adamları ve bankacılar yakalanır ve vatan hainliği ile yargılanır!

aynı şekilde milli sermayeye verilen zarar hesaplanıp meydanda yıkım yapan herkesten tahsil edilir!

0|0
    0|0
    • yeni hesaplarla toplumu manipüle etmeye çalışan bir akp hareketi görüyorum sanki..

not: protestolara katılanların hiçbiri beş kuruş almamış ve hatta ceplerinden harcayarak oralara gelirken akp mitinglerine beleş ulaşım ve yövmiye dağıtımı söz konusu.. şimdi söyle bakalım hangisi iteklemeli hangisi halk hareketi..?

• 30 bin kumanya yı kim gönderdi taksime ? Efes pilsen gelip bira dağıttı mı?

Hükümet milli kaynaklarını propagandası için kullanır, muhalefet bile kullanır? bilmiyor muydun..

İstanbul halkı Taksime Metrobüsle aktı.. hani şu yapılırken adamın anasını ağlatmıştınız ya o metrobüs

• 12 eylül gibi olmasından cok korkuyorum özür dilense bu kadar büyümeyecekti

0|0
    0|0
    • sakin ol.. sosyal medya güçlü bir iletişim ağı.. iletişim güçlüyken bilinç ve hazırlıklılık da güçlüdür.. bu da bu tip olayların önüne geçilmesini sağlar..

Erkekler Ne Diyor 1

• Tek bildiğim iktidarın gücüne güç katacağı,hiç bir sonuç çıkmayacak diğer marjinal arkadaşlar amaçlarına ulaşamayacak

0|0
    0|0
    • iktidar çöküyor dostum.. her diktatör gibi yıkılmadan önce can havliyle halkına eziyet eden bir kişiyi görüyoruz.. ama bitti.. üzülme..

Yükleniyor...