90 lar dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz?

90 lar dizisi ne zaman başlıycak. inşallah dizisinin ismini yanlış söylemiyorumdur :) şu da olsa iyi olur dizide dedikleriniz neler ?

Güncellemeler:
arkadaşlar umarım inşallah güzel olur 90 ların şarkılarına da yer verilirse tasolar power rangersler çizgi fimler meybuzlar vs vs ::)))) daha aklıma gelmeyen birçok şeyi görmek isterim.

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Profilimi hazirladim bekliyorum :)

1|0
    0|0
  • Acelesi yoktu, 80'leri 90'lara kadar uzatabilirlerdi. Aynı tarzda ikinci bir diziye masraf edip risk aldılar. Tutmayabilir. Seyirci şimdi hangisinde nostalji yapacağını şaşıracak.

Berbat bir tanıtım filmi yapmışlar. 90'lar denince amuda kalkmak ve Cengiz Kurtoğlu çalan kırmızı minibüs mü akla geliyor? Ayrıca Birol Güven dışında senarist yok mu? Hiç dizi izlemiyorum, bunun ilk bölümüne kaç dakika tahammül edeceğim bakalım

0|0
    0|0
  • çıksa da izlesek oyuncuları da beğendim.bence çok güzel olacak bu dizi. ee sonuçta bizim dönemi anlatıyo :)

0|0
    0|0
  • Gereksiz olmuş bence. Hem seksenleri hemde doksanları çıkarması mint için ne kadar yararlı olur bilinmez. Aynı tip bir diziye benziyor. Ne kadar rating alır tartışılabilir bence...

0|0
    0|0
  • gazozuna maç yapsınlar

0|0
    0|0
  • olay doksanlarda geçiyor yanılmıyosam :A

0|0
    0|0
  • 90 larda cocuktum fragman hosuma gitmedi bakalim nasil bisi

0|0
    0|0
  • ben pek beğenmedim kadro 80 ler kadar iyi değil.

0|0
    0|0
  • pek dizi izlemem hatta hiç izlemem ama bu izlenir heralde çünkü bizim çocukluk yıllarının dizisi her ne kadar 89 doğumlu olsam da 90 çocuğuyuz sonuçta :)

0|0
    0|0
  • Fragmandaki kadroyu görmeden önce gereksiz sama diyordum ama oyuncu kadrosu mükemmel çok beğendim, arabesk çıkmadan önceki yılların en güzel hali, şimdi arabesk rep ezikliği almış başını gidiyor...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• merakla bekliyorum.

0|0
    0|0
  • bilmem ilk ölümünü izlerim beğenirsem devam :D iyi diziye benziyor :)

0|0
    0|0
  • 90lar mı yaptılar şimdi de..Kaliteli bişeyse izlenebilir.

0|0
    0|0
  • Dikkatimi çekti.Başlayınca güncelle izlerim.

0|0
    0|0
  • bakcam ilk bölümüne:D beğenirsem izlerim.

0|0
    0|0
  • 80 ler olmasın

0|0
    0|0
  • reklamını görünce ciddi ciddi duygulandım ya. başlasın artık :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...