Ruh halinizle özdeşleşen şarkı(lar)??

evet bugün babalar günü ve benim gibileri en çok acıtan günlerden biri.. bütün gün kendimi savunmasız ve hasta hissedeceğim biliyorum.. annem neden olduğunu bildiği halde birazdan yine soracak kızım neyin var diye ve ben bişeyim yok anne başım ağrıyo deyip yataktan kalmayacağım.. ve sessiz sessiz bu şarkıyı dinleyip dinleyip ağlamaya devam edeceğim..biraz daha fazla buralarda takılacağım ve insanların babalarına olan aşklarını okuyacağım.. neyse benim bu ruh halimle özdeşleşen şarkı babamın en sevdiği şarkılar link link link

0|0
9|9

En İyi Erkek Görüşü

• 1996 yılında babamı kaybettim ozaman daha 4 yaşımdaydım babasızlığın nedemek olduğunu çok iyi biliyorum burdan arkadaşlarıma sesleniyorm babalarınızın kıymetini bilin siz öpüp kokluyosunuz elini öpüyorsunuz gezmeye çıkarabiliyosunuz ama ben babamı topraktan çıkarıp gezdiremem herneyse

biliyorum ki kimse kalmıycak ölümlü dünyadayız ama siz siz olun babanızı asla üzmeyin bugun onların günü elinizden geleni yapın ki iyi varsın oğlum dedirttin kendinize herzaman laik olmaya çalışın zamanında çok kavga edeniniz olmuştur üzdğünüz olmuştur ama bugün bugün onu mutlu edin sizi büyütüp bu yaşa getirip adam etmenin hatrına yapın bunu ilgi alakanız için teşekkür ederim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• link buda ben

0|0
    0|0
  • babanımı kaybettin ?

0|0
    0|0
  • Mekanı cennet olsun insallah. Allah sanada sabır versin. üzücü bir durum :(

0|0
    0|0
  • dipteyim sondayım depresyondayım...

0|0
    0|0
  • Hiç değişmedi yıllardır.

Nilüfer - Kavak yelleri

0|0
    0|0
  • Babam yaşamam için tek neden

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• link

link bunu bende çok severim

0|0
    0|0
  • Senin adına çok üzüldüm.Babamı çok seviyorum ve ona bişey olsa yaşayamam herhalde.Aşık olduğum çocuk da geçen yıl iş kazasında babasını kaybetmişti ... :(

0|0
    0|0
  • Gündoğdu Marşı .

Gün doğdu hep uyandık

Siperlere dayandık

Bağımsızlık uğruna da

Al kanlara boyandık

Yolumuz devrim yolu

Gelin kardaşlar gelin

Yurdumuza yanki doldu

Vurun kardaşlar vurun

İşçi-köylü hep hazırız

Faşist düzene karşı

Halk savaşı vereceğiz

Emperyalizme karşı

0|0
    1|0
  • bence sen bu günü fazlaca gözünde büyütmüşsün bu günün herhangi bir değeri yok sadece ekonomiyi canlandırmak için uydurulmuş günlerden bir tanesi, baban vefat etmiş galiba başın sağolsun cennette birlikte olursun sabret kavuşursun Allah yardımcın olsun..

0|0
    0|0
  • link bunu dinlersen mahvolursun :/ sonunda insanın canını yakan kül eden bir parça..

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • duygulandırdın beni.

link

0|0
    0|0
  • çav bella çav bella çav bella çav çav çav

elleri bağlanmış buldum yurdumun

her yanı işgal altında

0|0