18 yaşındayım ortaokulda matematiğe çalışmadım

Ortaokulda matematiğe çalışmadım derdini çekiyorum. Şimdi en baştan öğrenmem için çok mu geç?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ohhh, biz ders dinlerken siz ses yapıp dikkatimizi dağıtıyordunuz.Canıma deysin ohhh boşuna çalıma çok geç daha sen tam sayıları,denklemleri,cebirsel ifadeleri ve de belki kesirleri bile bilmiyorsun.Daha onları öğreneceksinde üniversteye hazırlanacaksın işin çok zor.Bu konuları bilmeden matematikte kalem oynatamazsın ki!Sınavda sana kol gibi girer sorular!Sınava bile para verme sen!

Polinomlar,çarpanlara ayırma,bölünebilme kuralları,trigonometri,vektörler,pisagor... kol gibi girecek arka tarafına! HAHA:D

0|0
    0|0
    • anan bacın da girecek mi arka tarafıma sikimi g*tümü yalayacaklar mı

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Biz ders dinlerken siz şamata gırgır yapıp dikkatimizi dağıtırken neleri kaçırdınız!Sen yarın bir gün benim şirketimde masamın üzerini silerken ben koltuğuma gerilerek ayağımı masaya uzatacağım. OHHH dersi dinleseydin bana ne?

0|0
    0|0
  • Boşver olan olmuş sağlam bir şekilde sözel çalış sözel bölümlere git .

0|0
    0|0
  • 18 sen lise bu sene bitiyo ve üniversite sınavına girmis olman lazım. eğer kazanırsan evet çok gec artık üniv.de matematik ölümdür. ama kazanamazsan çalışmaya başla rayına oturur..

0|0
    0|0
  • orta okuldaki matematik mi yav onlar bebe işleriydi :) ama alt yapı olmayınca mal gibi bakıyorsun o yüzden önemli konulara bak hiç bişey için geç degildir neye çalşsn o kar :)

0|0
    0|0
  • Hayatta Hiç bir şey için geç değildir ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...