Beta balığım çöpçü vatoz balığıyla anlaşabilir mi?

Gizli Üye
Beta şu ünlü japon savaşçı balıklarından. Güzel renkleri perde gibi püskülleri var. Duygusallık edip beta için önce kadeh yerine fanus aldım. Gariban gariban yukarıda durduğunu görünce içi kırık bir testi küp aldım. O kadar sevindi ki hemen hareketlendi içine girip kenarlarında dönmeye başladı. Balığı ailece çok sevdik fanusun yerine büyük akvaryum aldık tek kalmasın dedik 4 renkli lepides attım. Sen misin atan zavallı lepidesleri köşeye sıkıştırmış kovalamaya başladı. Tek kalmasına yine gönlüm razı olmadı bu defa çöpçü vatozu denen güzel desenli balığı attım. Beta balığım küçük kırmızı şirin çöpçü ise ondan biraz daha büyük. şu an izliyorum pek bir sorun görünmüyor sakin sakin dolaşıyor kırmızı şirin beta balığım. Sizce savaş ilan edebilir mi sonuçta çöpçünün boyu daha büyük.
Beta balığım çöpçü vatoz balığıyla anlaşabilir mi?
Kardeş kardeş anlaşırlar
Betta kendisinden büyük olduğu için cesaret edememiş olabilir
Lepisdesler narin küçük olduğu için saldırması doğal olabilir
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Güncellemeler
+1 yıl
Beyler bayanlar müjde benim kırmızı hitman pskopat betam yeni bir arkadaş edindi. Artık tek başına yaşamayacak. Çöpçü vatozla birlikte kulaçlıyorlar.
Beta balığım çöpçü vatoz balığıyla anlaşabilir mi?