Beta balığım çöpçü vatoz balığıyla anlaşabilir mi?

Beta şu ünlü japon savaşçı balıklarından. Güzel renkleri perde gibi püskülleri var. Duygusallık edip beta için önce kadeh yerine fanus aldım. Gariban gariban yukarıda durduğunu görünce içi kırık bir testi küp aldım. O kadar sevindi ki hemen hareketlendi içine girip kenarlarında dönmeye başladı. Balığı ailece çok sevdik fanusun yerine büyük akvaryum aldık tek kalmasın dedik 4 renkli lepides attım. Sen misin atan zavallı lepidesleri köşeye sıkıştırmış kovalamaya başladı. Tek kalmasına yine gönlüm razı olmadı bu defa çöpçü vatozu denen güzel desenli balığı attım. Beta balığım küçük kırmızı şirin çöpçü ise ondan biraz daha büyük. şu an izliyorum pek bir sorun görünmüyor sakin sakin dolaşıyor kırmızı şirin beta balığım. Sizce savaş ilan edebilir mi sonuçta çöpçünün boyu daha büyük.Beta balığım çöpçü vatoz balığıyla anlaşabilir mi?

• Kardeş kardeş anlaşırlarBeta balığım çöpçü vatoz balığıyla anlaşabilir mi?
    29% (4)25% (1)28% (5)Oy Ver
  • Betta kendisinden büyük olduğu için cesaret edememiş olabilirBeta balığım çöpçü vatoz balığıyla anlaşabilir mi?
    29% (4)25% (1)28% (5)Oy Ver
  • Lepisdesler narin küçük olduğu için saldırması doğal olabilirBeta balığım çöpçü vatoz balığıyla anlaşabilir mi?
    42% (6)50% (2)44% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
22gün Beyler bayanlar müjde benim kırmızı hitman pskopat betam yeni bir arkadaş edindi. Artık tek başına yaşamayacak. Çöpçü vatozla birlikte kulaçlıyorlar.

0|0
4|6

Kızlar Ne Diyor 4

• Benimde tatlış bir bettam var :) Benim anlamadığım konu vatozu da fanusa mı koydun yoksa akvaryum alıp ikisini akvaryuma mı koydun?

0|1
    0|0
    • 23gün

Soruyu oku lütfen. Birinci gün bardak kadeh içinde verdiler. İkinci gün fanus aldım. O hafta öyle garip garip durdu. Sonra içine kırık küp testi koyunca çok sevindi dolaşmaya başladı. Bunu görünce en az 30 cm yüksekliğinde 15 cm eninde küçük bir akvaryum aldım. Hala izliyorum lepisdeslere saldırdığı gibi çöpçüye saldırmadı. Sadece kırık testi içinde duruyor.

• balık beslemedim ama hada önce çalıştığım yerlerde kocaman akvaryumlar vardı orada bir sürü çeşit balık vardı ve hepsinde de o çöpçüden vardı birtek köpek balıklarının olduğu akvaryumda yoktu

0|1
    0|0
    • 23gün

köpek balığı diyorsun saldırgan insafsızdır ondan. Yoksa çok şirin bir vatoz :D

• 23gün

birde o çöpçüye kolay kolay saldıramazlar bence üzeri dikenli gibi elime battı birkaçreke yüzgeçlerinde diken var çöpçününde öyle saldırmaya pek müsait bir yapısı var gibi görünmüyor ağzı filan

• 23gün

evet çöpçü deselerde çok karizmatik bence renkleride desenleride çok hoş.

• Allah benim baliklarim da vardi
    O copcu den de vardi
    Mal gibi duruyodu saf saf bakiyodu etrafa
    Diger baliklar puskulsuz kirmizi baliklar
    Oylece dolasiyodu
    Copcuye gore kucuktu evet ve 4 tane kirmizi balik vardi ve hic te dalmadilar o copcuye.
    O senin kirmizi baligi 4 saniye cikar sudan kendine gelsin adam akilli dolansin sudan ;)

0|0
    0|0
    • 22gün

evet öyle yaptım terbiyesiz bardakta belki durur dedim. Baktım olmuyor lepisdesleri gönderdim. Şimdi çöpçü vatozla uslu duruyorlar.

• 18gün

çok sevdirdi kendini.

• 18gün

Oyss yerimm

• challanger köpek balıgı at

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• güzel balıklar knk :)

0|1
    0|0
    • 23gün

iyi moral veriyor birde barışı sağlayabilseydik :D

• 22gün

anladılar birbirlerini yutamayacaklarını :D

• 22gün

çöpçüde sıkıntı olmaz ama benim kırmızı hitman kavgacı bir tip. Şimdi akıllandı.

• Anlaşamaz sakın deneme.

0|1
    0|0
    • 23gün

şu an 1 saat oldu sorun yok. Kırmızı beta yaklaşıyor değidi bir kaç defa ama çöpçü vatoz kaçmadı ısırmadı sanırım deneme çalışmaları. Ama benim kırmızı psikopat çok küçük henüz.

• Kaç para o resimdeki püsküllü 😄

0|1
    0|0
    • 23gün

10 liraya alırsın. Hava filtresi kullanmama bile gerek yok ciğerleri var insan gibi. Dikkat et tek yaşar diyorlar kendi cinsleriyle bile dövüşüyor mekan olarak büyük seç. Bu garibanları bardakta satıyorlar ciğerden nefes alabildikleri için.

• 22gün

Sen ne güzel insansınya helal olsun valla 😄

• 21gün

akvaryuma gül yaprağı koydum kırmızı betam üstünde uyuyor kuyruğuyla suyun içinde gidip geliyor. Yaprağı çok sevdi :D

• davetine icaben teşrif ediyrum ama hiç anlama kardeşim balıklardan ya üzgünüm :(

0|1
    0|0
  • Vatozla yaşar ama başkası ile zor :)

1|0
    0|0
  • Kardeş kardeş anlaşırlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...