Nar ağacı çok büyüleyici değil mi?

Nar ağacı çok büyüleyici değil mi?
Ya öyle böyle değil ben bu ağacı, bu meyveyi görünce içim içime sığmıyor o kadar güzel bir meyve ki aşk gibi masal gibi ❤️😍 Çok seviyorum hem estetik olarak, hem tat olarak muhteşem! Çok hoşuma gidiyor. Dün sınıfta bir arkadaş köyünden kendi bahçesinden bize nar getirmiş. Tabağa koydum, resmini çektim ama yemeye bile kıyamadım. Adeta bir tablo gibi. Acaba çok mu abartıyorum? Ya resmen bir sanat eseri gibi! Rabbim ne kadar güzel yaratmış her seferinde hayret ediyorum 😊😍🍏🍌🍒🌶🍎🍉🍑🌽🍐🍇🍍🍊🍓🍅🍋🍈🍆
İlerde bir bahçem olursa mutlaka bir nar ağacı, zeytin ağacı, portakal🍊 ağacı ve de limon 🍋 ağacı olsun istiyorum hepsi de çok güzel 😊
Siz ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
24gün evleneceğim adam bana gül yerine nar ağacı hediye etsin 😁😊😄😂
23gün yok mu bahçesinde nar ağacı olan? 😊

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bir filmde yırtılmıs bir kağıtta nara bakan bir semerkant prensesi anlatılıyordu. Ordan ilgimi çekmişti benim de. Aşağıdaki sözler geçiyordu kağıtta. Nedense çok etkilenmiştim bu sahneden.

“Aşk – Allah seni Korusun – başlangıç kolaydır, bitiriş zordur. Bir gece bir rüya gördüm: Boş bir havuzda iki yaşlı kadın havuzun susuzluğunu dindiriyormuşçasına birbirlerine su atıyordu. Boş havuzun kenarında oturan Semerkand Prensesi, iri gözleriyle kırmızı bir nara dikkatli dikkatli baktı.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...