Sanatçıların Gezi eylemine katılması ve tepkiler?

Bir dizi üzerinden örnek vericem. benim de severek izlediğim Leyla ile Mecnun dizisi Trt 1 de yayınlanan bunun oyuncuları gezi parkı eylemlerine destek için taksime gitmiş. Şimdi insanlar bidaha bu diziyi izlemicez,bu karakterler bizde hayal kırıklıgı yarattı diye serzenişte bulunuyorlar..

Sizce bu tarz oyuncuların ve sanatçıların bu gibi eylemlere katılması sonucu aldıkları tepkiler haklı bir tepki midir? Yoksa haksız tepkiler mi?

• Haklı
    44% (4)100% (1)50% (5)Oy Ver
  • Haksız
    56% (5)0% (0)50% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• İzlemezlerse izlemesinler.İsteyen istediği şeyi yapar.Kimse karışamaz.Sırf kendileri yapmıyolar diye eyleme katılanlara laf söylemeye kimsenin hakkı yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Sanatçıların istedikleri tarafta yer alması safını belli etmesi ne kadar haklı bir tepkiyse aldıkları tepkilerde o kadar haklı tepkilerdir.

0|0
    0|0
  • haksız tepkidir, hele ki beyaz show yayından kaldırılınca üzülen çok oldu ama helal olsun hepsine .halka destek vermek için işlernden oldular gerçek sanatcı budur.

0|0
    1|0
  • sahte kanuni çıkmış vatan kurtarıyor.! adam ecdadına küfür eder gibi dizi çeviriyo be.

1|0
    0|0
  • Haksız buluyorum. Sonuçta onlarda bir birey olduğuna göre bu haklarını kullanabilmeliler.

0|0
    0|0
  • izlememeleri iyi olmuş.

0|0
    0|0
  • Haklı .

0|0
    0|0
  • Haklı tepkilerdir

0|0
    0|0
  • cok gereksiz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Sanatci biraz daha hassas davranmali. Ama sonucta onlar da insan. Yani adamin bir gorusu varsa bunu soylemekte ozgurdur bence. Kimse onunla ayni fikirde olmayabilir. Necati Sasmaz'a gelen sacma tepkiler gibi. Veya karsi gorusteki daha fazla sanatcilara.

Mehmet Ali Alabora'yi ayri tutmak lazim bunlardan

0|0
    0|0
  • benim Verdiğim vergiyle ücret alıyorlar bide yakıp yıkıyorlar gene benim vergimle yenileniyorl oralar hepsinin sözleşmesi fesh edilmeli

0|0
    0|0
  • dizi oyuncusunun siyasi görüşü izleyicinin siyasi göremeyişi ile aynıı olmak zorunda değildir.

bkz. beyinsizinsan.com

0|0
    0|0
  • gerçek sanatçılardır

sonuna kadar hak veriyorum

0|0
    1|0
Yükleniyor...