Siz de okumayı seviyor musunuz ?

Ben kitap okumayı çok seviyorum günde minumum 150 sayfa kitap okurum. Gerekirse uyumam okurum . Televizyonla zaten pek bir aram olmadığı için kolay daha kolay oluyor . Ya siz günde ne kadar okuyorsunuz ortalama ?

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• seni tebrik ederim... hele günümüz tv ve bilgisayar çağında, hergün bir miktar da olsa kitap okuman az bir şey değil...malesef ben az okuyorum...

1|0
    0|0
  • İlgilendigim bir konu hakkindaki kitapsa bitirmeden birakmam. Ama oyle her gun duzenli olarak okumam.

1|0
    0|0
  • az okurum ben ya. senin gozluklerin vardir kesin ama

1|0
    0|0
  • Boş bulduğun her anda okurum. Hatta otobüste bile. Denemelisin çok zevkli oluyor :D Ve yaklaşık 150-200 buluyorumdur bende heralde :)

1|0
    0|0
    • Maşşalah , hangi türü tercih ediyorsunuz ?

• Bir kısım okuduğum kitaplar hukukla ilgili ama diğer kısım henüz bende başlıklandıramadım :) Son okuduğum kitap Kürt Ergenekonu mesela :)

• Bende güneydoğudan öyküler'i okudum :) Sorun değil yani :D

• okumayı severiz.

1|0
    0|0
  • suçlar itiraflar tavsiyemdir

1|0
    0|0
  • Kafama göre. Bazen hiç okumam. Bazen günde 20 sayfa ya da birkaç katı. Nadiren tek oturuşta bitiririm.

0|0
    0|0
  • Bi sevemedim kitap okumayı, malesef

1|0
    0|0
  • yıllar oldu bırakalı jübileyi açlık oyunlarıyla yaptım aksiyonla dolu sıcacık bir aşk hikayesi

1|0
    0|0
  • chıc okumuyorum dıye bılırım

1|0
    0|0
  • Celine kitaplarını okudun mu ?

1|0
    0|0
    • Malesef , duymadım bile :( Genelde siyaset kitapları ve hukuk okuyorum .

• Celine, Hakan GÜNDAY, Cezmi ERSÖZ, Oğuz atay bu adamların kitaplarını oku derim :) özellikle Kinyas Ve kayra

• bende çok severim ama internet çıkıyor okul dersleri çıkıyor ... fırsat bulursam bende çok okurum

0|0
    0|0
  • Okumayı severim ama okumaya değer kitap bulmakta sıkıntı çekmişimdir hep ama güzel bir kitap buldum mu bitirinceye kadar elden dusurmem

0|0
    0|0
  • 80-100 sayfa arası değişiyor, çok değil biliyorum, kabul ediyorum, başka soruya geçiyorum.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• devamlı okumam ama bir başladım mı hemen bitirmek isterim.beni ekler misin

1|0
    0|0
  • eskiden çok okurdum gece gündüz ayrı bir dünya kuruyorsun kitaplarla zevklidir

ama şimdi üniverste sınavı felan derken dersler işler güçler vakit olmuyor

1|0
    0|0
  • Bende su yaz donemi boyunca her gun 100 sayfa okumaya calisiyorum.Kisin okulla cok zor oluyor.

1|0
    0|0
  • Benim okuduğum kitaplar zaten 150 sayfa falan :/ Azar azar okumayı tercih ediyorum..

1|0
    0|0
  • şu an 100-150 arası ancak kitap sarmazsa boğuluyorum 80 sayfa zor okuyorum

1|0
    0|0
  • en güzelini yapıyosun. ben okuyamıyorum

1|0
    0|0
  • günde kac sayfamı? Ayda 10 sayfaya şükrediyorum.

1|0
    0|0
    • Ben de yıllar önce öyleydim ama okudukça seviyor insan.. İnanılmaz ama gerçek :)

• sevmiyorum demedim ki.)

Yükleniyor...