Sizi, sizden alan şarkıların sahipleri öldüğünde ne hissediyorsunuz?

Bugün iş dönüşü serviste sabah saatlerinde öğrendim bu durgun, mavi bir denize benzeyen sesin sahibinin öldüğünü...
Evet, Leonard Cohen öldü!
Sizi, sizden alan şarkıların sahipleri öldüğünde ne hissediyorsunuz?Peki, siz benimsediğiniz, sevdiğiniz ve şarkıları ile sizde özel bir yer kazanan sanatçıların öldüklerinde neler hissediyorsunuz?
İlk aklınıza gelen ne oluyor?
Onu nasıl ve ne şekilde anımsıyorsunuz?

1|0

En İyi Kız Görüşü

• Amy Winehouse öldüğünde garip hissetmiştim. Bir daha albüm yapamayacak ve bir daha şarkı söyleyemecekti. Geriye bir düzine enfes şarkı bırakmıştı buğulu sesiyle. Ve onu hep şu sözüyle anımsıyor olucam; "Adım Amy. Hayatın kötüye kullandığı bir kızım"

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• dünyada tek bir şarkıya aşığım. Leonard Cohenin Dance me to the End of Love şarkısına. Allah rahmet eylesin

1|2
    0|0
  • Kayahan'ın öldüğünü duyduğumda ağlamıştım. O dönem iş yoğunluğundan hastalığının o kadat çok ağırlaştığını bilmiyordum. Şok olmuştum gerçekten.

0|1
    0|0
  • Üzülüp ağlarım açıkçası. Zaten eğer bir kişi kalbinde bir iz bırakmışsa mutlaka kötü oluyorsun kalbin kırılıyor...

0|1
    0|0
  • Boşluğa düşüyorum.

0|1
    0|0
  • Emre Aydın ölürse bayağı üzülürüm.

0|1
    0|0
  • Kulağımda sesi, tınısı kalan nadir sanatçılardandı.
    Üzüldüm açıkcası.
    https://m.youtube.com/watch?v=YrLk4vdY28Q

0|1
    0|0
  • Şarkıları buruk kalicak diye düşünüyorum. ..

0|1
    0|0
  • aslna bakarsan hiç dinlemedim daha önce

0|1
    0|0
  • Benimkiler ölmedi daha. Barış manço hariç :(

0|1
    0|0
  • Sezen aksu ve yildiz tilbe

0|1
    0|0
  • Beni anlatan benimdir. 😊

0|1
    0|0
  • aa üzüldüm şu an, yeni duydum. bu adamın şarkıları çok hoşuma gidiyor, severek dinliyorum

0|1
    0|0
  • cem adrianin öldüğünü dusunmek bile istemiyorum

0|1
    0|0
  • Muzeyyen Senarin olumunde baya uzulmustum..

0|1
    0|0
  • https://www.youtube.com/watch?v=8LEZ21Edym8
    ölecek diye korkmuştum bir ara :/

0|0
    0|0
  • Ben daha cok bana sevdigim insanin anisi olan parcalar o gityiginde dokunur

0|1
    0|0
  • favori dizi oyuncularından ölmesin, diğerleri umrumda değil 😀

0|0
    0|1
  • Aman cok umrumda

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• 2 besteciyi ayrı sevdim bu güne kadar. biri Sezen Aksu; öyle romantik falan, aşk adamı hiç değildirim ama kadında cidden bir şey var. modern zamanın en önemli bestecisi ama nasıl biri ile karşı karşıya olduğumuzu, 100 sene sonraki nesil anlar. şimdilik bizde jeton düşmüyor.. diğeri de Aşık Veysel. Sezen Ablayı 3e çarpar, 5e böler gerçi o ama ikisini de severim ayrı ayrı.

0|1
    0|0
  • şarkılar o insanları anmak için var..
    en sevdiğim şarkısınıda paylaşmıssın
    eminim bu gün bir çok kişi şarkılarıyla onu andı..

0|1
    0|0
  • Müslüm gürses öldüğünde çok üzülmüştüm.. çünkü, onun şarkıları delice sevdiğim aşklarımın, terkedilişlerimin, karşılıksız sevmelerimin, platonik aşklarımın şarkılarıydı...

0|1
    0|0
  • sagopa kajmer ölürse psikolojik anlamda çökerim

0|0
    0|0
Yükleniyor...