Taksim'e desteğe gidecek misiniz?

Piyano ve şarkılarla hükümeti protestoya müdehale başladı.Bu geceden başlayarak yüzbinler taksime yürüyor.Sizde bu haksız müdehaleye karşı tepkinizi koymak için taksime gitmeyi düşünüyor musunuz?

Güncellemeler:
herkes olduğu yerde çıksın arkadaşlar ben şimdi kartala çıkıyorum evde duracak zaman değil !
bağdat caddesinden köprüye kadar dayandık! bugün sıra taksimde inşallah!

link

link

link

link

link

0|0
12|11

En İyi Kız Görüşü

• Teyyibin korkusunu gorduk bu gece. 11 haziranda da oradaydim. Yarin da annemi de alip gidiyorum. Anani al git demisti ya. Hah o annemle taksimdeyim.

6|6
    4|8

Kızlar Ne Diyor 11

• hayır gitmeyeceğim.

2|9
    8|5
    • dur sana özelden yazayım

sert olacak az :D

• Özellikle bu saatten sonra saatlerce çalanlar ilginçmiş ne şevk varmış :) Ülkede bir şeyler değişene kadar böyle olacak maalesef.

• Değişmesi gereken nedir sence?

• bu kışkırtmacanın devam etmesini istemiyorum,orada değilim ama olsam da gitmezdim

3|7
    5|3
    • yarın göreceğiz bakalım taşıma su mu daha ağır basacak yoksa sel mi !

• artık olay saçmalaştı.

işim olmaz şahsen istediğiniz kadar da eksileyin.

2|7
    6|2
    • insanlara doğruları anlatmaya devam edeceğiz istedikleri kadar eksilesinler bu ülke bu gençlik için fedadır..direnkirazreçeli yahudi oyununa gelmeyelim

• sınavımız var yarın direnmeyin lan :D

• yahu insanlara doğruları tabiki anlatın buna karşı değil kimse.

ben sadece etrafa zarar verenlere karşıydım ki zaten onlara herkes karşı.

olay bundan ibaret ben zaten tonla hastalığı olan insanım sokağa bile çıkamıyorum siz direniş diyosunuz bana ya.

• yarın taksimde hedef 1 milyon kişi ben adana olduğumdan gidemiyorum kahretsin ama adanadakiler Atatürk parkına yürenecek bilginize!

3|3
    2|6
  • Gitmeyeceğim. Aklı olanın orda işi olmaz zaten sandık başında olur.

3|1
    3|2
    • demokrasi sandıktan ibarettir diyorsun.

• biz zihniyetini biliyoruz onun !

• Sizi galeyana getiren marjinal grupları dinlemektense biraz başbakana kulak kesilseniz özürünü duyardınız ama yok pişirip pişirip önümüze sunuyorlar her insanın bir takım yanlışları gafları olabilir özür dilemesinide bildi . görüşme yapalım dedi ben 76 milyonun hizmetkarıyım dedi yeşili korumak isteyen eylemcileri bir kenara koyuyorum dedi.bunları duymuyorsunuz asıl at gözlüğü sizlerde. bir tane somut örnek bile yok bu devletin son 10 yılda yaptığı hizmeti kimse yapmadı şimdiye kadar görün

• simdi İstanbul da olmak vardı anasını satayım :) link

1|1
    2|6
  • Sınavım biter bitmez gideceğim tekrar.

4|2
    2|7
    • sizin evinizde ya da yakınınızda hasta yok sanırım.kendi ananen deden falan olsaydıda durumları görebilseydin keşke.en ufak kapı sesine rahatsız olan hastaların o seslere tahammül edebileceğini düşünmen baya garip.

• gayette çalıyorlar ,üstüne araba konvoyuda cabası.üstelik iki hastane var etrafımızda.neyse.

• nayır düşünmüyrm;)

1|6
    3|1
  • istanbulda olmadığım için hayır taksime gitmiyorum .

1|2
    1|1
  • İstanbulda olmayacağım olsam gelirdim mutlaka

0|2
    1|1
  • İstanbul'da değilim de yarın gitmek lazımmış..

0|1
    2|1

Erkekler Ne Diyor 11

• İnşallah dün Eskişehirde çadır eylemindeydik bugün ise İnegöl'de kendi aramızda bir gösteri yaptık, tepkimizi dile getirdik. Umarız ki tepkilerimiz boşa çıkmaz, ben şimdi Taksimde olamasam da gönlüm orada ve hep orada olacak. İnşallah Rabbim bizleri ve tüm Atatürkçüleri korur ve esirger...

İNEGÖL DİRENİYOR!...

2|2
    2|2
  • Bugün Ankara büyük şehir belediyesi önünden geçtim

otobüsler paramparça

belediyeye ait c vitamıni araçları yanmış

Devletin araçlarına zarar veren yakıp yıkan

polisime taş atan

vs vs işler yapanların

olduğu yere gidip destek olmam

yazıklar olsun devletimin malına zarar veren iğrenç düşüncelere

2|5
    2|3
    • devletin malını yakıp yakanda şerefsizdir devletin malını satanda şerefsizdir !

• geçen tv de vardı Ankara da otobüste mahsur kaldı aile ve eylemciler otobüse molotof attılar.babası ve annesi hemen çocuklarının üstüne çullandılar.otobüs kamerasından gösterdiler.bunları yapanları hala niye desteklerler anlamam. benden de + ;)

• Hainin kansızın kralıdır..

• İstanbul'da değilim maalesef . Olsam da katılmayı düşünmüyorum . Eylem sahipsiz . Bir sonuca varacak gibi görünmüyor . Akp geri adım atmamakta kararlı her geçen gün polis şiddeti tırmanışa geçiyor . Hadi diyelim gezi parkından vazgeçildi , avm inşaatı iptal edildi . Akp hükümeti gibi kin dolu adamların bunun acısını vatandaştan çıkaracağını biliyormusunuz ? Bunun bedelini ödetecekler bu vatandaşa . Muhalif desteği yeterli değil . Bu eylemler hükümeti düşüremezse o zaman korkun olacaklardan . Kaldı ki hükümet hiçte düşecek gibi görünmüyor .

0|0
    0|1
  • yoo hayır düşünmüyorum. ne işim var çapulcuların arasında.

3|6
    6|4
  • Ankara Çankaya'dayım yemin ederim saymadığım küfür kalmadı. Bir yıl hazırlanıyoruz şu sınava adamlar tencere, tava çalıyo. Ankara'da bile durum böyleyse İstanbul'da sınava gireceklere Allah kolaylık versin.

3|2
    3|1
    • Tencereler akşam 9'da çalınıyor.

• allah sabır kolaylık versin kardeş ya bu ortamda sınav vs zor iş :D

• sağol :)

• Hiç isim olmaz çapulcu takımı ile taksim bana gelsin..

2|6
    5|3
  • Eşek sudan gelene kadar cop yesinler. Madem o kadar ağaçseverler, kasti yakılıp arazi olarak değerlendirilmeye çalışılan ormanları kurtarsınlar önce. Boş iş bunlar, hala uyuyorsunuz anasını satayım.

4|2
    4|4
    • hala ağaç diyorsun ya...

• Polis dağıın diyor molotofla cevap veriyor hıyar. Dayağını yesin. Ortada şiddet görmüyorum ben.

• molotof atanında anasını...savunmasız insanlara gaz sıkanında anasını... tarafım gayet net belli olmuştur sanırım.

• Nerede o ilk günkü gaz verip milleti pohpohlayanlar şimdi yok ortada. haklı olan eyleminizi haksız duruma düşürdünüzya bravo .. bahtsız bedevi kk çıkmış diyorki taksim plartformunun aldığı devam kararını onaylıyoruz.. başındada dedik iki günde bitirselerdi devlete bir antipati oluşmuştu şimdi tersine destek var

1|0
    4|1
  • İstanbul'da olsam şuan orada olurdum sanırım...

4|1
    2|5
  • sanırım bize nazar değdi...

1|2
    0|0
  • Gitmeyeceğim.

3|4
    5|3
Yükleniyor...