Ankara'yı sevme sebebi söyler misiniz bana?

Ankara nın sokakları. Ben Ankara'yı sevemedim ki sokaklarını caddelerini öğreneyim. Ankara'yı sevme sebebi söyler misiniz bana?

0|0
13|10

En İyi Kız Görüşü

• Kaybolman imkansız. Aşırı düzenli herşey düzen için de yanyana..

Sebep bilmiyorum.. Yüksel caddesine bile gittiğimde hayal kırıklığı yaşadım..

Face de falan gördüğüm abuk sabuk pavyonları olan gece hayatı ile meşhur herahlde.. O yaşam nasıl bir yaşamdır o hayat nasıl hayattır. ankara dan bir daha soğuma sebebi..

0|0
    0|0
    • elbettte aslında sana katılıyorum. ne olursa olsun hayat yasamaya deger dıyorum bende lakın bazı kotu seyler olmaz ıse ıyı seylerın kıymetı kalmaz degılmı?

• bazı ıgrenclıklerı gormek en mantıklısı degılmı o ıgrençlık sen olacagına o ıgrenclıklerı gorup gerınden ızleyıp senın cızgının dogru yonde cızılmesı daha ıyı degılmı ve dusuncelerının en mantıklı ve en sabıt bır telde yer alması degılmıdır o ıgrenclıklerın olması

• Fakat benım ıgrenc deyıp kendimi kurtarmam orada o kadınların et yıgını gıbı sunulmasını değiştirmiyor.. Gemisni kurtaran kaptan edası beni mutlu etmiyor

Kızlar Ne Diyor 12

• ablam orada yaşıyor, ankara'ya dair tek sempati sebebim.

onun dışında sevilesi hiçbir yanı yok benim için. 8 senemi o kentte geçirdim ve sevecek hiçbir yanını bulamadım.

geniş kaldırımları hariç, o iyi bir şey bak..

0|1
    0|0
  • Ne desem boş .. en başta deniz yok ,yaşayamam ki ben deniz olmadan :((

0|0
    0|1
    • neden her daim deniz ınsanlar denızı olan bı sehırde yasadıgında yılda kac sefer gıder denıze onların gıttıklerınden daha fazla denızde bulundugum konusunda ıddalıyımm :S

• İzmirliyim ben :)) guldurme

• Ankarayı bilmem:D:D

0|0
    0|1
    • Pardon ama Ankara yı bılmıyorsan neden yanıt verıorsun kı sen nerede yasıorsun ben ora hakkında sana yorum yapayım.

• Ne bu sizdeki kendini beğenmişlik ?

• Kendımı begenmıslık gıbı bır durumum soz konusu degıl kesınlıkle de cok elıt bır kısılıge sahıbımdır.sanırım sız yanlıs anladınız benı.sıze bır kıyak geceyım sız sehrınızı soyleyın bıryorymda ben sızın ıcın yapayım ne dersınız?

• Ankara'ya belki 3-5 sefer gitmisimdir.

Cok severim nedense bir ev alacak kadar hatta.

Lakin sevme nedenim nedir hic bilmiyorum.

0|1
    0|0
  • Küçükken gitmiştim.Deniz olmadığı için sevemedim ama güzel bir şehir

0|0
    0|1
  • Eğer aşıksan bir Ankaralıya, Ankara o zaman guzel iste

0|0
    0|0
  • hiç hiç hiç sevmiyorum inan hele aştiyi hiç ! .

0|0
    0|0
  • Ankara ya gitmedim hiç.:)

0|0
    0|0
    • oyleyse neden yorum yapıosunuz bende bunu anlayamadım hıc boş muhabbetten hıc hoşlanmam!

• Arkadaş ortamın varsa ve bir de aşık olursan Ankara o zaman sevilir :)

0|0
    0|0
  • ankara güzeldir..başka şehirden gelen zor alışır sadece.

0|0
    0|0
  • ankara'dan başka gidecek yerinin olmaması.

0|0
    0|0
  • kızılayı var canın sıkıldığında gezersin..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Siyasetçilerin yalanlarına, ikiyüzlülüğüne karşın Ankara’da, başka hiçbir şehirde olmayan muhabbet, dostluk, arkadaşlık ve sıcak insanlar vardır.

Kışın kar, yazın kavurucu sıcak, ilkbaharda her tarafı donatan rengarenk çiçekler, sonbaharda güz yağmurları ve sararan yapraklar. Nemsiz havasıyla her mevsim çok güzel yaşanır Ankara’da.

Ulaşımı kolaydır Ankara’nın. Hemen hemen her yere tek vasıta ile gitmeniz mümkündür. Sadece şehir içi değil, şehirlerarası ulaşımı da öyledir. Beş saatte Akdeniz, iki saatte Karadeniz kıyılarında alırsınız soluğu.

Genelde gri bir şehir olarak tanımlansa da, metrekare başına düşen yeşil alan, diğer şehirlere göre daha yüksektir Ankara’da.

Ankara simidinin tadı bir başkadır. Simidi daha güzel başka bir şehir yoktur.

Sağlık alanında Türkiye’nin en gelişmiş altyapısı Ankara’dadır. En önemli tıp fakülteleri, en gelişmiş hastaneler bizim şehrimizdedir. Hatta Ortadoğu’nun sağlık üssü pozisyonuna adaydır.

Kafe kültürü çok gelişmiştir Ankara’da. Ayrıca deniz kenarında yaşayanları bile kıskandıracak kalitede balık restoranları vardır. Balığı en taze yiyebileceğiniz şehirlerin başındadır.

Sakarya Caddesi’nde yediğiniz döner ekmeğin keyfini başka hiçbir yerde alamazsınız. Buralarda içilen ucuz biranın tadı da, daha bir başkadır.

Gece saat kaç olursa olsun, şehrin çok büyük bir bölümünde, sokaklarda, caddelerde korkmadan, rahatsız edilmeden, tacize uğramadan yürüyebilirsiniz Ankara’da.

Yaz akşamlarının efil efil esintisine, kar yağdığında Seymenler Parkı’na, baharda Eymir Gölü’ne aşık olursunuz. Kuğulu Park’ta seyyar çaycıdan içtiğiniz çayın keyfini başka hiçbir yerde alamazsınız.

Cumhuriyetimizin başkentidir Ankara. İhtiyaç duyduğunuz her zaman, huzur aradığınızda Anıtkabir’i ziyaret edebilirsiniz. Ankara’da Atatürk’e bu kadar yakın olmayı çok ama çok seversiniz.

3|2
    0|0
  • Ankara düzendir, her sabah giyilen takım elbise gibidir, kimisi en kaliteli takımı geçirir üstüne kimisi babadan kalma dirsekleri yamalıyı. Ankara her akşam ailenin yanına dönmek gibidir, aran bozuk olsa bile gideceğin yuvan gibidir. İstiklalin bir ucundan girip tünelden çıkana kadar yaşanan binlerce hayat değildir, parka gidip aynı banka oturmak, aynı gazeteyi okumak, aynı salıncakta sallanan çocukları seyretmek gibidir.

Eğer sen heyecan ararsan, macera ararsan, değişik tenler vücutlar, mekanlar beklersen , en büyük düşmanın nefret sebebindir. Ama eğer sen Ankaralıysan o huzurla büyüdüysen ve hayatın büyük şeyler beklemek için kısa olduğunu farkedersen sen Ankaranınsın, Ankara senindir.

0|0
    0|0
  • deniz olmayan yer sevilir mi yahu

0|0
    0|1
  • Evimde gibi hissediyorum çünkü.

0|0
    0|0
  • "Deniz olmayan yerde yaşayamam yeaaa" tribindeki seri üretim ergenleri eksiledim

0|0
    0|0
  • Ankarayı artık sevmiyorum çok bozdu kendini :))

Ama içkili bi akşamın sonunda AOÇ iidr.

0|0
    0|0
  • hiç sevemedim bi türlü bana şehir gibi sadece istanbul ve izmir geliyor

0|0
    0|0
  • ankara havalimanı beğendim. Güzel <3

0|0
    0|0
  • Ben sevemiom orayı :S deniz yok

0|0
    0|0
  • Melih Gökçek yüzünden ne yiğitler cenabet gezdi haftalarca. Suyu yok suyu..

0|0
    0|1
Yükleniyor...