Uzu zaman oldu kitap okumayali?

en az 5 yil olmustur okumayali.. elime ne zaman herhangi bir kitap alsam midem bulanir geri birakirim. eskiden olsa cok severdim okumayi okurdumda sürekli. tekrar kitap okumayi nasil sevdirebilirim kendime bir fikriniz varmi?

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Üniversite sınavına hazırlandığım için 1 aydır kitap okuyamadigimi fark ettim hemen bugün kitap aldım çok özlemişim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• İstediğin konuyu ve kurguyu belirle burada soru olarak sor öyle bir kitap varsa al oku diyebilirim. Şahsi olarak bir kitap tavsiye etmemi istersende Martı tavsiyem olur ama ben misal fantastik sevdiğim için saatlerce çok sık kitap bulup, okurum. Wattpad de iki tavsiyemdir

0|0
    0|0
    • 1ay

iste bir türlü öyle bir istek gelmiyor okumak istiyorum cok hemde yeni seyler ama ne istedigimi bilmiyorum

• 1ay

yasanmis hikayeler sıradışı yasantilar vs farkli toplumlar.. mesela romanlardan nefret ederim

• 1ay

Facebook gibi ya da wattpad gibi sosyal platformlardan yaşanmış hikayeler diye aratırsan rahatlıkla ulaşabilirsin. Yavaştanda minik hikayelerle başlayabilirsin kanımca okumaya, ne dersin?

• sürükleyici ve beğendiğin kitapları oku

1|0
    0|0
  • Selam Ahou

Kardeş dergi oku sen de.

0|0
    0|0
  • Aynı ben...
    Saatlerce, hatta bütün gün kitap okurdum yıllar önce..
    Şimdi sanırım Dünya o eski büyüsünü kaybetti benim için.

0|0
    0|0
  • Yeni Kitap Kokusu , Elektronik Aletlerden Uzak Ortamlar , Kütüphane Ortamı , Sevilen Bir Kitap Türü , Bir Kahve , Hafif Esintili Bir Hava. Şimdi Sevme Bakalım :D

0|0
    0|0
    • 1ay

bunun icin internetin ve telefonun cekmedigi bir yerde olmam gerek :)

• 1ay

👍👍👍

• 1ay

Nine Olup Bastonunu Alınca Yaparsın Onları. Kalk ! Kalk Kitabını Oku. Bir De Parmak İşareti Yapıyor Terbiyesiz :D

• dogru kıtapla baslayarak mesela dan brown cehennem. yenı bıtırdım

0|0
    0|0
  • Kitapların duruyor mu hala?

0|0
    0|0
    • 1ay

duruyor

• 1ay

peki tesekkür ederim

• 1ay

Rica ederim 😊

• Hikaye kitaplarından başla

0|0
    0|0
    • 1ay

mesela? var mı bir önerin

• 1ay

Bilmem kitapçıya git bak kitaplara mesela çocuklar için anlatılacak hikayeler olur hem zevkli olur hem kardeşin yegenlerin varsa okuduktan sonra onlara anlatırsın keyifli olur değişik bir şekilde baslayabilirsin kitap okumaya gerçi bende uzun zamandır okumuyorum 😀

• Jojo moyes - senden önce ben oku seversin:)

0|0
    0|0
  • Neden öyle oldu
    Eğitim hayatın kötü geçtiği için mi

0|0
    0|0
    • 1ay

hayir cunku okudugum bölüm sosyolojik kitaplar kapsiyordu ve ben uni hayatim boyunca hep bu tür kitaplarda arastirmalar yapip tezler yazdim.. nefret ettim kitaplardan acikcasi

• 1ay

buyur öner

• 1ay

Mesela Anthony Robbins -Sınırsız Güç :) hayatını değiştirebilecek bir kitap

• kokulu kitaplardan al :D :D :D

0|0
    0|0
  • Son zamanlardaki ruh halini anlar, tavsiye vereyim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• 1 gün

1|0
    0|0
  • Bende son aldığım kitabı okuyamıyorum çok ilginç cidden

1|0
    0|0
  • sevdiğn filmin kitabı varsa ondan başlayabilirsin.

1|0
    0|0
    • 1ay

izledigim filmlerin kitaplarini okumam veya tersi okudugum kitaplarin filmlerini izlemem

• Varsa banada söyleyin kitap gördükçe içim gidiyor bir sürü kitap var evde ama okuyamıyorum :(((((

0|0
    0|0
  • Denedim yapamıyorum. Hayat kosturmacası..

1|0
    0|0
  • Ne kacirdigini bilmiyon

0|1
    0|0
  • Illa kitap okumak zorunda degilsin bu algiyi yerlestir zihnine mesela makale okumakla basla ise sen Şu an okuma aliskanligina ara vermissin bunu yeniden edinmek icin kisa kisa gunluk biseyler okumalisin canim

0|0
    0|0
    • 1ay

güzel fikir mesela ne tür makaleler önerin var mı

• 1ay

Ne demek canim kolay gelsin

• 1ay

Teşekkür ederim 🌹

Yükleniyor...