Açıköğretim adalette iş bulma olanagı nedir?

önlisan kpssden hangi alanlarda tercih yapablrm adaletle ilgili katiplik dışında ne gibi alanlar var kaç puan alsam atanırım?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• çeşitli kurumlarda dava takip memuru olabilirsin kpssden tercih yaparak ben 2010 deu adalet myo mezunuyum şu an bir kurumda dava takip memuru olarak görev yapıyorum 86 puanla atanmıştım...bence adliyede katipliği en son düşün hem iş yükü çok hemde maaşları daha az

kpssye iyi çalış dava takip memuru ol ;)

1|0
    0|0
    • kaç net yapmıştın peki sen? çok zor mu kpss bide dava takip diye yazmıyor tercihde

• net olarak hatırlamıyorum ama 2010 da aöf adalet yeni açılmıştı mezun sayısı azdı o yüzden şanslıydım biraz... Kpss çalışırsan kolay diğer tüm sınavlar gibi zor dersem ümitsizliğe kapılırsın kolay dersem gevşersin ama çalışılınca yapılmayacak gibi değil ki bir sürü kazanan var dimi?Bu arada her zaman olduğu gibi bilen de bilmeyende yorum yapmış atanma sırasında baya araştırma yapmıştım elimden geldiği kadar yardımcı olurum

Erkekler Ne Diyor 3

• torpil in yoksa atanamazsın o maytaplar bir işe yaramaz :)

0|0
    0|0
    • o zaman neden millet eşşek gibi kpss çalışıyo:) tamam mülakatta var kabul ama puan önemli değilmi

• millet işte eşşek :D ne zannettin :D ya nesi önemli bas git arkdşm kpss yle kaç kişi kazanıyo giriyosun koyun gibi seçiyolar kesmen için kurbanlık sonrada yaşlanana dek çalış rezalet, akıl tarzını değiştirmeni öneririm pazar araştırman oldukça zayıf :/ bye :)

• gel benim yanımda işe başla..hukuk son sınıf öğrencisiyim.avukat olacağım alam seni işe

0|0
    0|0
  • yüksek olduğun7u sanmuıyom ben b acım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• gardiyan sanırım

1|0
    0|0
  • katiplik , adalet ve hukuk bürolarında çalışırsın. katiplik için kpss den iyi bir puan aldıktan sonra sınava giriyosun sınavı geçtikten sonra mülakata giriyorsun , mülakatı geçtip atandıktan sonra 1 snelik sözleşmeli oluyosun sonra kadroya alıyorlar.

gardiyanlık için kpss den yüksen puan alıp gardiyanlığın fiziksel koşullarını taşırsan atanabilirsin.

1|0
    0|0
  • katip gardiyanlık,avukat yanında çalışırsın bnde okuyorum adalet.

1|0
    0|0
Yükleniyor...