İzmirden Ankaraya tren ile gidicem ne almalıyım yanıma?

Ankaraya gidiyorum trenle ne almalıyım yanıma hiç trenle yolculuk yapmadım şarj doldurabiliyor muyuz sistemi nasıl hiç bir fikrim yok aydınlatır mısınız beni?

0|0
2|4

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben de Ankara'dan gidiyorum trenle. Buralar soğuk biraz ona göre bir şeyler al. Şarj imkanı bazılarında var bazılarında yok sen full ile yola çık yeter sanırım zaten

0|0
    0|0
    • 26gün

Cuma akşam gelip cumartesi gezip pazar sabahı evde olucam şarjın yetmesi imkansız umarım priz vardır kalın birşeylerde alacağım üstüme teşekkürler

• Trende heey var ve emin ol çok rahat ama koltuklu bölüm otobüs gibi. Yataklı bölümden almanı tavaiye ederim. Orası sana özel kimse girip çıkamıyor. Kendine ait küçük odan var elektrik lavabo küçük buzdolabı falan (: gayet hoş

0|0
    0|0
    • 26gün

Bir grup olarak gidiyoruz umarım güzel olan kısımdan alınmıştır hiç bir fikrim yok teşekkürler

• beni :D

0|0
    0|0
  • Atlet don

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• her yerde priz yok belki bu gidicegin trende hicte olmayabilir yanina yiyecek bisiyler al tren baya bir pagali

0|0
    0|0
  • Priz var şarj doldirabilirsin yolculuk yastigi al bitane bide biraz yiyecek almani tavsiye ederim trende herşey pahali oluyo 4 5 kati nerdeyse tren ucuzya ondan cikarcaklar illa kitap al bide yolculukta kitap okumasi guzel oluyo kulakliğida unutma :))

0|0
    0|0
    • 26gün

Tavsiye için teşekkürler :)

Yükleniyor...