Türkeş ile Atsız'ın tartışmasını okuyabileceğim bir kitap var mı?

İnternetten okuduğum HER ŞEY hep yanlı yanlı yazılmış. Makale okumak veya görüşünüzü duymak istemiyorum.
Önerebileceğiniz bir kitap var mı?
Türkeş ile Atsız'ın tartışmasını okuyabileceğim bir kitap var mı?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• İdeoloji karmaşası yaşıyorsun galiba.

1|0
    0|0
    • 23gün

Hayır. Sadece bir konuda net bilgi öğrenmem gerek. Müslüman değilim zaten ülkücü olamam 😇

• 23gün

Konu aslında çok açık yani. Aralarında atışma tarzında bir eser bilmiyorum ancak kişilerin eserlerini okuyup kafan da bir karşılaştırma yapabilirsin. Mesela Atsızın Ötüken Dergisini okuyarak ne karşı neyi savunuyor öğrenirsin. Türkeşin de DAVA isimli eserini okuyabilirsin kardeş.

• 23gün

Tamam teşekkür ederim 😇

Erkekler Ne Diyor 5

• kitap var mı bilmem de bir makale var.. bakmışsındır belki bakmamışsan bir incele derim :
    www.turkulkusu.com/.../

1|0
    0|0
    • 23gün

Ben sadece Türkeşin Atsızı sattığını okudum bir de yıllar önceki savunmasını. Daha sonra İslamcı olmuş gibi bir izlenimim oldu.

• 23gün

Atatürkün tüm Türkleri tek çatı altında birleştirme umudu vardı. Bira bekletsen bulayıö.
      Ayrıca Mu kıtası tezini okumanı isterim. Bencesi i yazmıştım bulabilirsin 'gündem' bölümünden.

• Türkeş büyük bir komutandır. Atsız pek çok açıdan üstün bir Türk tür. savaşta varsa ve ordudaysak Türkeşin yanında olur haricinde Atsız ın

1|0
    0|0
    • 22gün

Tamam da ayrışma noktasını merak ediyorum 😌

• 4saat

büyük bir komutanla bir siyasetçi çok farklı şeyler. Ayrıca türkeşin siyasi bir başarısıda yok ve pkk ilede ne mücadelesi olmuş?

• 1saat

@MahmutKaya doğuda devlete baş kaldıranların toplanması ailesinde baş kaldıran olup ihbar etmeyenlerin toplanması...
      araştırsana biraz baştan sona yazı mı yazim

• Kitabi bilmem de 1969 Adana kongresiyle MHP Turkculukten Turk islam sentezine kayiyor. Simgeler her sey degisiyor. Bunun disinda Alevi bir Turkcu olan Ali Balseven'in oldurulmesi uzerine Turkes ile Atsiz'in arasi daha da aciliyor. Atsiz'in kitaplari ocaklarda yasaklaniyor onun yerini Necip Fazil aliyor.

1|0
    0|0
  • Böyle spesifik yoktur sanırım ama kütüphanelerde inanılmaz siyasi anı kitapları var. denk gelebilirsin

0|0
    0|0
  • bir tane kitap var aslında
    Ama her yer de satılmıyor 😖

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...