Türkçeyi katledenleri ne yapmak istersiniz?

( oqe, aqa, yha, yhaf, oqlim vs.vs ) yazı örneği çok maalesef arkadaşlar

0|0
14|13

En İyi Kız Görüşü

• Ben şahsen direkt uyarıyorum günlük hayatta ve varsa arkadaşlarım kendilerini magmaya sokup çıkarıyorum. Bir daha yapamıyorlar. Burada da uyarıyorum ama dinleyen kim. Bir de sana ne diyorlar. Ne demek bana ne? Benim gözümü kimsenin rahatsız etmeye hakkı yok.

1|1
    0|2

Kızlar Ne Diyor 13

• Nefret ediyorum ya öylelerinden... Bence heryerden atılmalılar. Tüm sosyal paylasım sitelerinden tüm forumlardan herseyden... Konusmayı beceremedıkleri gibi bir de güzel türkçemizi resmen katlediyorlar.

0|1
    0|1
    • teşekkür :) iyi geceler ben kaçar yarın yeni konubaşlıkları ile gene karşınızda olacağım sevgiler saygılar:))

• o kadar bence ınsanlar sosyal paylasım sıtelerınde bırbırlerıne ornek oluyorlar bu sekılde konusmanın yayıldıgını dusunsene. Oqe ne demek ne anlama geliyor. Biri bana oqe dese düşünürüm acaba ne dedi iyi birsey mı bu kötü mü... Insanlar neden anlam tasımayan kelimeler kullanırlar hala anlamıs değilim. Bu saçmalıgın yayılmaması için bu tip ınsanların uzaklastırılması daha mantıklı gelıyor bana

• helal acıpamukşeker :)

• Tarzim degil..

0|1
    0|0
  • Uyarmadan duramam ben .. tutamıyorum kendimi :((

0|0
    0|0
  • Amaçsız insan topluluğudur.Bi çukura toplayıp yakacan hepsini.Okadar da yaparım yani.

0|1
    0|0
  • arada katlediyorum.

0|2
    2|4
  • bı tek turkcemız kaldı oda elden gıdıyor.hayat hızlılastıkca kelımelerı kısaltıp anlamsızlastırıyorlar ben ınadına ınadına 29 harfı bırden kullanıp bı de noktalama ısaretlerıne dıkkat edıyorum.ohh olsun ya.dıl kulturdur,dıl bı mılete ozgudur,sana aıttır,dılını kaybeden bı ulkeden ne hayır gelır kı..SEN SEN OL DILINDEN VAZGECME KORU EN GUZEL SEKILDE OGRET!

0|0
    0|0
  • türkçeyi katledenleri dışlamak isterim

0|1
    0|0
  • O an o yazıları silip tekrar yazasım geliyor...

0|1
    0|0
  • agızlarına yada ellerıne kurekle vurabılırız

0|1
    0|0
  • bayılıyorum onlara çok şeker konuşuyorlar ve çok marjinal buluyorum dostum

0|0
    0|1
  • körlerle sağırlar birbirini ağırlar

0|0
    0|0
  • Elimin tersiyle yapıştırasım geliyor. (yüzüklü)

0|0
    1|0
  • katletmek istiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Ben çok seviyorum onları. İyi ki varlar. Keşke herkes "k" harfini "q" ile, "y" yi "yh" ile falan yazsa dünya eminim çok daha yaşanası bir yer olurdu.

Öte yandan; insanlardaki bu tahammülsüzlük olmasa ve nefret duyguları bu kadar saçma bir şey için dahi kabarmasa, eminim dünya çok ama çok daha güzel bir yer olurdu.

1|0
    0|0
    • Sevecek daha faydalı şeyler listem kitap bile olabilir yakında. Sana da imzalı kopyasını gönderirim.

• İlk iki satırın ironi olduğunu anlamanı beklerdim :)

Sonraki üç satırım halen geçerliliğini koruyor ama. Sevmiyorum; ama nefret de etmiyorum.

• Anladım da karşındakiler anlayamayacak tipler olduğu için ciddiye alırlar diye seni bir silkeleyim dedim.

• şişe geçirip ocakbaşında rakıyla tüketmek isterdim

1|0
    0|0
  • Vatandaşlıktan çıkarıp, ortaya vatansız olarak atıcaksın bunları. Belki o zaman, dil ve vatanın nasıl bir ilişkisi olduğunu anlarlar.

0|0
    0|0
  • Hepshini taqsim meydanında salandırmaq lahzım yahhfsss... Gerçekten çok çileli oldu yazması. Bunların normal yazmak varken güzelim Türkçemizi katletmek için bu kadar yorulmaya ne luzüm var

1|0
    0|0
  • Ya hiç sorma ben deli oluyorum.Onlara tekrar türkçe dersi vermek istiyorum.

0|1
    0|0
  • Bilmem ne gerekiyorsa yapalım .

0|0
    0|0
  • Bende yapıyorum zaman zaman ama okadar değil. Mesela geliorm gibi aslında bu bile iyi değil çünkü kurumsal yazışmalarda zorluk çekiyorum el alışkanlığı kaldı. Bak bu iyi oldu şart koşuyorum kendime :S Kurallı yazmaya başlayabilirim.

0|0
    0|0
  • Ağızlarını dikişlemek lazım.Konuşmasınlar bir zahmet.Yazı olarak yazanlar yine konuşanlara kıyasla iyi.Ama kıyas dışında kötü bir durum, onlarında yazdıkları klavyeyi parmaklarında parçalamak isterdim.

0|0
    0|0
  • katletmem katledeni katledelim kısasa kısas.

0|0
    0|0
  • dimii ,walla, hadi leyn diyen familayayı sana havale ediyorum

0|0
    0|0
  • Kafa derilerini kör bir bıçak ile yüzüp, kafalarına tuz basmak isterim.

0|0
    0|0
  • one loo ben türkce katilimiyim :))

0|0
    0|0
  • site ahalisi hakkındamı bu soru genelmi acaba

0|0
    0|0
Yükleniyor...