Aranızda oryantal seven ve dans eden kızlar var mı?

Bugün Samba Karnavalı hazırlıkları yapan bir arkadaşımla stüdyoda samba yaptık. Oldukça eğlenceliydi ve Brezilyalılar bana 'Siz Türkler bu işi daha iyi yapıyorsunuz, çünkü siz oryantal biliyorsunuz' dediler. Ben Samba'da ne kadar becerikliysem Brezilyalı hatunlar da göbek dansında yıktı geçti ortalığı. Gerçekten oryantal dansı seviyorum ve bunu da başka milletlere öğretmek çok eğlenceli oluyor. Peki siz de sever ve dans eder misiniz? :)

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Severim. Sıkıldıkça açıp oynuyorum hehehe. Özellikle Massive Attack Inertia Creeps çalıyor bazen ciddi ciddi mekanlarda. Tilt oluyorum. Direk oynayasım geliyor. Beni çingeneden aldılar sanırım :D.

1|1
    0|1
    • Massive Attack :D Ben de açıp açıp oynuyorum ama bunu profesyonel alana taşımalıyım. Birkaç kıza ders vermeyi düşünüyorum :)

• Allah seni :))

• Hafiften belamı vermiş gibi evet :).

Erkekler Ne Diyor 3

• Bende çok severim... İzlemeyi tabi.

0|0
    0|0
    • Ben zaten izlemeyi sevmeyen adam görmedim :)

• Ohohohoov... Natacha Atlas. Heralde Kingdom of Heaven için yaptığı Light of Life isimli parçayı biliyorsun? Daha şimdi dinledim yemin ederim. :D link

Kingdom of Heaven zaten başlı başına tanrısal bir yapım.

• Buna hayat adanır, pek severim kendisini. Sen de seversin link

• İzlemesi güzel tabi severim. :) bir yapan olsada izlesek

0|0
    0|0
  • Oriental metal seviyorum ben. Sayılır mı?

0|0
    0|0
    • Haha, İsrailli grubu mu :)

• Ben Orphaned Land'e daha aşinayım, o yüzden öbürünü sormadım. Güzel şarkı :)

• "İsrailli grub mu" dediği için ve Orp. biriciğim olduğu için evet dedim. Yoksa türünün tek örneği değil tabi ki. Farzad da fena değilmiş.

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...