Siyasi tarih kitabı?

Sol sağ davaları, siyasi partiler, siyaset insanları, darbeler vs kısacası siyasi tarihi anlatan siyaseti her şeyiyle anlamama yardımcı olabilecek kitap önerilerinizi alabilir miyim arkadaşlar? Tarafsız yazarlar tercihimdir.

0|1
2|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Solla ilgili bir sürü kitap önerebilirim ana ilk aklıma gelen Deniz gezmişsin hayatını abisi anlatan kitap "Abim Deniz"

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Tarafsızlık yoktur.. tarihte gerçek vardır.. birde tarihi çarpıtanlar vardır.. olabildiğince kitap okuyup buna sen karar vermelisin.. kendi düşünce yapını yapılandırırken kesinlikle sorgulayıcı olmanı tavsiye ederim.. başarılar..

0|0
    0|0
    • 1ay

her zaman kendi fikirlerimin arkasinda olurum ve bir sey ogrendigimde kendi içimde düşünüp tartarim zaten. sadece baslayabilmem icin bir kac kitap onerisi istemistim

• 1ay

Bu arada bir sıra dizisinde güzelce tarihten günümüze gözatmak istersen;
      Kronolojik Türkiye Tarihi Ansiklopedisi / Hakan Toy

• 1ay

olabilir tesekkur ederim

• Ne anacli ogrenmek istiyosun. Gercekleri mi ogrenmik istiyosun. Yoksa sinavlarda cikan sorulari dogru cevaplamak icin mi

0|0
    0|0
    • 1ay

sadece siyaet bilgimin gelismesini istiyorum. cumhurbaskanlari basbakanlar sol sag goruslerinin çıkış nedenleri sonuçları siyasi görüşler vs.

• Hepsini ayrı ayrı araştır.. sağ sol 10 kitaba bile sığmaz 😁

0|0
    0|0
    • 1ay

yalnizca sag sol degil ben genel olarak siyaseti eski tarihten beri anlatan bir kitap arıyorum. gorusun icin tesekkurler

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...