Vandalizme karşı grup kurma ile ilgili...

Vandalizme karşı yakıp yıkana yani ülkeyi bölmeye kalkışana huzuru bozana karşı vesaire tanıdığınız bildiğiniz bir grup veya üye olabileceğim bir yer var mılütfen söyleyin...

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiye de Vandalizm bitmez.Gerçi dünya nın her tarafı karışık bu aralar.İnsanlar düşünmeden hareket ediyor.Aydın denilen bazı kişiler toplumu sağa sola sürüklüyor.Aydın dediğin insan bir bilim adamı olur,kafası çalışan bir adam olur anlarım ama oyuncu ne diye aydın oluyor anlamadım.Siyaset adamlarının hiç birisine güven yok.Ortaya çobanlar çıkıyor,halk zaten koyun olmaya hazır.Bizim burda viski dağıtılıyor,olaylara katılanlara.Bi şişe viskiye iş bitiyor.Anlamış değilim.Daha dün devlet bölünüyor diye kızanlar,devleti bölmek isteyen etnik milletvekillerinin peşinden Türk bayrağıyla olaylara giriyor.Ağaç kesiliyor diye kızanlar gitsinler cennet gibi bodrum,antalya sahillerindeki her biri bir kasaba büyüklüğündeki otellere bir baksınlar,bir tane ağaç bırakmadılar o oteller.Gezi Parkı kalsın diyorlar,İstanbulda ki kanal projesinin dahi iptali isteniyor.Ne alaka çözebilmiş değilim.Medya desen ortalığı karıştıran birinci faktör.Amaç hükümeti indirmekmiş.Arkadaş demokrasi diyorsun,bi sene sonra seçim var orda indir hükümeti.Yoksa senin yaptığın kaos olur,başka bişi olmaz.Böyle yaparsan Dünyada ki sayısız düşmanın ekmeğine de yağ,bal sürersin,sonra bağımsız Türkiye istersin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• var ama hepsi evinde oturuyo, tayyip amca zor tutuyo

1|2
    0|0
  • yakıp yıkana karşı grup kurmak, onları durdurmak demektir.

Şiddeti durdurmak, polisin görevi olmalı bence

yoksa gruplaşmalar giderek artacak

ben böyle düşünüyorum

0|0
    0|0
  • evde tutulan %50 detected

sen evde dur la koyunlar tek başına hareket etmez

0|1
    0|0
  • iç savaş çıkarcan gece gece amk yat uyu

1|2
    0|0
  • çoban olmadan hareket edemiyorlar tabi

0|1
    0|0
  • havaalaninda bir grup vardi hani ellerine bayraklar tutusturulmus...git onlarin yanina...hade...

0|1
    0|0
Yükleniyor...