Şarkı yazmak istiyorum ama olmuyor bana uygun yapamıyorum :(

Yabancı ve çok hareketli parçalar hazırlamak istiyorum ama kendim yapamıyorum.Acaba nasıl bir sisteme ihtiyacım var yani çok pahalı olmayacak şekilde alabileceğim müzik yapma makinesi gibi bildiğiniz şeyler varsa allah rızası için yalvarıyorum yardım edin çok istiyorum

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• kım soyleyecek pekı sen yapacaksın da

0|0
    0|0
    • ben söyliycem veya arkadaşım ikimizinde sesi iyi grup gibi bişey olusturduk da

• neen ılla yabancı yazmak ıstıyorsunuz muzıgıde makıne ıle yapmazsınızkı mesela gıtar felan calsanız daha ıyı olurdu

• ben gitar çalmayı biliyorum zaten bide piyanoya başlıyorum arkadaşımda keman falan çalıyor böyle yani

Erkekler Ne Diyor 5

• allah rızası için :D neşe fl studio 9 u indir ama crackli olması lazım, bende demosu vardı sadece 3 saniye kayıt yapabiliyodum, sonra onları movie maker da birleştirip 1dk lık bir müzik yapmıştım, çok iyi bişey olmadı ama demoyla o kadar oluyomuş demekki :D

0|0
    0|0
  • dj lik gibimi yoksa beste mi sadece ya da şarkı yazmak mı? hepsini birden yapman çok zor. sağlam egtim alman ve altyapın olması lazım

0|0
    0|0
    • şöyleki ben kendi şarkımı yapmak istiyorum.ama yazamıyorum.coşturucu ve baya hareketli bişeyler olsun istiyorum ama kendim yazamadığım için yani melodi falan bulamadığım için ne yapabilirim diye sordum bir alet malet bişey varsa alcam bununla ilgili

• yazmak olmuyosa zorlama, kapsamlı dj programları var temin et, sade ce müzik yap takıl.

• yani şöyle melodi olduğunda çok rahat yazarım ama beni zorlayan ritim melodi falan söz yazabiliyorum yani çok rahat.O dj setinde melodi falan mı uyduruluyor yoksa başka şarkıları değiştiriyosun mu?

• fl studio 11 kullanıyorum. biraz karışık bir program. mp3 olarak kaydediyorum.arabada dinliyorum.

0|0
    0|0
  • mixer ve dj disc i alcan kayıt makinası kulaklık leptop hoperlör falan

bide iyi ingilizce

0|0
    0|0
  • Ona şarkı yazmak denilmiyordu galiba.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...