O ellerinizdeki kitapları, okuyor musunuz yoksa fotoğraf çekinmek için mi taşıyorsunuz?

O ellerinizdeki kitapları, okuyor musunuz yoksa fotoğraf çekinmek için mi taşıyorsunuz?

Bence çoğunluk fotoğraf çekiniyor. :/
Hadi gizli gelin itirafçılar 😂

• Okumarım için
    89% (55)65% (13)83% (68)Oy Ver
  • Fotoğraf çekinmek için
    11% (7)35% (7)17% (14)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

2|0
19|15

En İyi Erkek Görüşü

• çoğusu şekil olsun diye okuyor zaten. otobüste, o karga tulumba içinde, o ses de insan nasıl okur yahu. kafası almaz insanın :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• okurum.
    elinde kürk mantolu madonna kitabı olan varsa değişim yapalım

1|0
    0|0
  • Her hafta 1 kitap okurum asla fotoğraf çekmek için kitap almam

1|0
    0|0
  • Nadiren kitap okurum ama güzel kitap bulursam 1 günde bitiririm. Şimdiye kadarda hiçbir kitabın fotoğrafını çekmedim...

0|0
    0|0
  • Sağ elim hep dolu.
    Kalem tutuyor.

0|0
    0|0
  • Normalde pek kitap okumam ama işimle ilgili kitapları okumayı tercih ederim her zaman... Network üzerine CISCO nun kitaplarını...

0|0
    0|0
  • insanlar parise ne diye gider?

0|0
    0|0
  • ne fotosu be deli okumak için tabii ki

0|0
    0|0
  • Sırf okumarım yazdığın için yazım yanlışın için ikinci seçeneği işaretledim..

0|0
    0|0
  • Seçenekler de "Okumak" için yok;)

0|0
    0|0
  • ikiside

0|0
    0|0
  • tabiki foto

0|0
    0|0
  • Okumak için

0|0
    0|0
  • Ben kitap okumaya başladığımda cep telefonu bile yoktu. = )

0|0
    0|0
  • Koklamak için

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Günümüzde gelişen sosyal medya-kitap etkileşimlerinden sadece ağlanılası bir tanesi.

Beyinlerindeki hücreleri harfleri birleştirip olay örgüsünü mantıklı bir düşünce sistemi içerisinde birleştirerek "yormak" yerine bir tuşa tıklamak daha basit geliyor.
    Böylece, o zavallı beyinleri bunu yaparken diğer insanların onlar hakkında yukarıda bahsettiğimiz oldukça zor eylemi yaptığını düşünmesini sağladıklarını sanıyorlar.
    Aptallar güruhu.

1|0
    0|0
  • Alıyorum, okuyorum, fotoğrafını çekip mutlaka okumalısın diyerek arkadaşıma atıyorum ve böylece o da okuyor. 😊

1|0
    0|0
  • Okurum ve hic fotografini çekmem okudugum kitaplarin. Insanlari okudugum kitaplar ilgilendirmiyor sonucta kitaplarimi da dikkat cekmek icin kullanmayi sevmiyorum.

1|0
    0|0
  • Hergün kitap okurum şu an da Katiller Çetesi Sarai okuyorum hiçbir yerde kitap fotoları paylaşmadım aklıma gelmiyor hiç

1|0
    0|0
  • Okumayacaksam neden para vereyim resim çekinmek için almakta yazara saygısızlık olur o kadar yazmış okuması için olmz öyle şey

1|0
    0|0
  • Kitapla fotoğraf çekilmedim hiç okuyorum ben 😊

1|0
    0|0
  • Pek yanımda kitap taşımam ama taşıyorsam okuduğum içindir, henüz foto çekmedim. Kitap manyağıyımdır.

1|0
    0|0
  • Evde bir yığınla kitap var, okumak için alıyorum eğer fotoğraf için alsam sağdan soldan kütüphaneden alır çekinir bırakırdım, o sürekli çekinen kişilere anlam veremiyorum

1|0
    0|0
  • Fotoraf çekmek için alsam instagram çöker :d asla resim çekmem çekenlerinde amacının kitabı okumak olduğundan şüphe ederim

1|0
    0|0
  • Kitapla foto cekinmem

1|0
    0|0
  • fotoğraf çekmem

1|0
    0|0
  • Okumayacaksam neden para verip alayım

1|0
    0|0
  • Okumarım 😂
    Kitap okuma gibi huyum yok. Paylastigim fotograflar ders kitplarim oluyor. Onlari da hic sıkılmadan okurum

0|0
    0|0
  • Okurum ya

0|0
    0|0
  • Aslında kıtap okumam.

0|0
    0|0
  • okumak için.

0|0
    0|0
  • Okumam icin