Hangi kitap sizce?

Kürk mantolu madonna, içimizdeki şeytan, yüzyıllık yalnızlık kitaplarını okuyanınız var mı nasıllar sizce hangisini önce okuyayım?

0|0
11|5

En İyi Erkek Görüşü

• kürk mantolu madonnayı okumayanı dövüyolar zaten. bide kahveyle falan okunma şekli varmış onun onu önce bir oku. ben kahveyle falan okumadım bildiğin düz okudum ve bir günde bitirdim. tavsiye ederim. yüzyıllık yalnızlık da güzeldir 2. olarak da onu tavsiye ederim diğerini okumadım bilmiyorum.

1|0
    0|0
    • 1ay

Hahahha yok ben o şekillere pek uyumam içimden geldiğince okur geçerim ikisini de öneriyorsun yani. Kürk mantolu madonnayı okumakta kararlıyım da yüzyıllık yalnızlık nasıl sıkıcı mı akıcı mı

• 1ay

sevgin eksilmesin içinde kitap okumaktan da okutmaktan da kimseye zarar gelmez. sen ben gibi insanlar kalmışsa eğer hala bu ülkede umut var demektir. teşekkür ederim kısa keyifli sohbet için :)

• 1ay

Ben teşekkür ederim iyi akşamlar 😊

Erkekler Ne Diyor 4

• Kürk mantolu Madonna efsanedir. ah faik bey ah yine hüzülendirdi beni

1|0
    0|0
  • içimizdeki şeytan güzeldir ama biraz durağandır

1|0
    0|0
    • 1ay

Biraz daha açsan? Gidişatı mı sıkıyor

• 1ay

Sıkıcı değilse sorun olmaz heralde ya

• 1ay

yok sıkıcı değildir

• Sırf o kadar kişi okudu diye marjinallikten okumuyorum.

0|0
    0|0
    • 1ay

Çoğu zaman bende de vardır o çok övülen çok izlenen filmleri izlememeyi çok satanları okumamayı tercih ederim

• okumadım hiç birini

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• içimizdeki yanlızlık hariç, diğer ikisini okudum. Eğer melankolik bir havadaysan Kürk Mantolu Madonna. Bir film var Paris'te Gece Yarısı diye. Okurken onu izliyormuş gibi olmuştum. Daha canlı bir havadaysan Yüzyıllık Yanlızlık'ı öneririm. Çok renkli ve çılgın karakterleri var.

0|0
    0|0
    • 1ay

Hadi ya nedense yüzyıllık yalnızlık daha sıkıcı olur diye düşünmüştüm söylediğine göre baya hareketli :)

• 1ay

ilk sayfalar için evet haklısın, okudukça da olaylar hızlanmıyor, ama karakterler çok ilginç kişilikler, anlam vermediğin şeyler yapacaklar, sadece okuyup gülüp geçmen gerekecek sayfaları var :D ben okurken her sayfada "çıldırmış olmalı bunlar" demiştim :)

• 1ay

Vay be heycanladım şimdi hemen başlamalı mıyım ne 😊

• kurk mantolu madonnayi okudum çok guzeldi

1|0
    0|0
  • Bana kalırsa sıralamayı şöyle yapmalısınız: Kürk Mantolu Madonna-Yüzyıllık Yalnızlık-İçimizdeki Şeytan

0|0
    0|0
    • 1ay

bir nedeni var mıdır

• 1ay

Elbette. Sabahattin Ali'nin dili biraz ağırdır. Daha doğrusu eski kelimeler çoktur. Bu yüzden Kürk Mantolu Madonna ve İçimizdeki Şeytan üst üste gelmesin diye araya Marquez'i koydum. Ve Kürk Mantolu Madonna'yı, İçimizdeki Şeytan'dan daha çok beğeneceğinizi düşündüğüm için de başa aldım.

• İçimizdeki şeytanı okudum fena değil kürk mantolu madonnadan iyi olduğunu düşünüyorm

1|0
    0|0
    • 1ay

Hmm nasıl peki düşündüren kaliteli bir kurgusu var sanki ben onu anladım arkka kapak yazısındn falan

• 28gün

Kurgu zayıf ama cümleler güzel

• kurk mantolu madonna

1|0
    0|0
  • Kürk Mantolu Madonna, harika bir kitap

1|0
    0|0
  • İçimizdeki şeytanı oku

1|0
    0|0
  • 3 . okudum. ben sana içimizdeki şeytanı öneririm ama herkese farklı hitap eder kitap..

1|0
    0|0
  • İlla Sabahattin Ali okuyacaksan ikisi de güzel. Bir de Aylak Adam var onu da beğenmiştim. Ama bu kitaplar herkeste farklı bir etki bırakır kimi beğenir kimi beğenmez ona göre. Zaten beğenmen içinde kendini bulmama bağlı.

0|0
    0|0
    • 1ay

bulmana*

• 1ay

Aylak adamı okudum ben de çok beğenmiştim

• 1ay

O zaman diğerlerini de beğenirsin ben ilk Kürk Mantolu Madonna yi okumuştum

• Okmadım

0|0
    0|0
  • Kürk mantolu madonna favorimdir

0|0
    0|0
Yükleniyor...