Wattpad uygulamasını tavsiye ediyor musunuz?

Kitap okurken sıkılıyorum ama telefondan okumak sıkmıyor bu uygulama nasıl kullananlar anlatır mi

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• olunmaya değer kitap yok.( 1 belki 2 tane anca )
    Zaman kaybından başka bişey değil. Onun yerine bir kitapçıya gidip daha kapsamlı ve faydalı kitaplar alabilirsin. Kitap kokusunu doyasıya içine çekmek zevkinden mahrum kalmamış olursun

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İyi yazılar da var kötüler de

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Hayir hic tavsiye etmiyorum. Git mis gibi taninmis yazarlarin kitabini al ufkunu acsin. Wp uygulamasi cok gereksiz ve bos nerdeyse tamami ergen yazilari

0|0
    0|0
    • 1ay

Ergenler olduğu kadar iyi yazarlar da yok mu yani kitapların sanala dönmüş hali

• 1ay

%1-2 falandir cok cok az indirmeye degmez bosa vaktini alir

• Saçma salak aşk hikayesi dolu. indirme ne değmez

0|0
    0|0
  • Harika okumak inanılmaz eğlenceli oluyor

0|0
    0|0
  • Kullanıyorum, çok zevkli her türden kitap var güzel paylaşımlar yapanlar da var

0|0
    0|0
  • Genellikle genclik romanlari var. okunmaya degmez. bence sende hic yükleme

0|0
    0|0
  • Güzel ben bir ara kullandım

0|0
    0|0
  • Ben okumaya wp başladım senin de dediğin gibi kitap okuyunca sıkılıyodum arkadaş tavsiyesiyle başladım onun beğendiği kitapları okudum sonra okuma oranı yüksek kitapları okudum ve okuyorum wp güzel olan kitaplar basılıyor beğendiğim kitapların basılmış halini okudum wp bana çok şey kazandırdı

0|0
    0|0
    • 27gün

Bende boyle sanaldan okurum ancak fakat burdaki herkes kötüledi orayı

• 27gün

Var ama çok az okuduğum bir çok kitap basıldı Er-ruha , Hayata döndüren aşk , Öğretmenim başka aklıma gelmedi

• 26gün

Tesekkur

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...