Ölüme fısıldayan adamı alıp okuyan varmı?

Nasıl kıtap guzelmı begendınızmı?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim alıp okumuştu aşk temalı vir kitap sanırım büyük ihtimalle sevgilisinin önerisine ya da bir kız arkadaşının önerisine uyarak aldı. Ben de bir iki kelime okuyayım bir dedim maalesef ilgi çekici değil güzel olduğunu da sanmıyorum. d

0|0
    0|0
    • 26gün

O yazarın oncekı kıtabına basladım hemen bıraktım yazıs tarzını begenmedım ama bu ozel bı kıtap balık gectıgınden okumasam bıle balıklı yerlerı cızerım saklarım :)

Erkekler Ne Diyor 7

• İyi geceler süpürgesiz cadı ,

Ölüme fısıldayan değilde pamuğu tıkayan adamı okudum o sayılır mı?

gökte uçuyor martılar,
    denizde kum gibi balıklar.
    bir kilo istavrite,
    300 lira diyorlar."İyi geceler süpürgesiz cadı ,

İyi geceler süpürgesiz cadı ,

Pamugu tıkayanlar,
    5. ayakta yatanlar,
    Yarım kilo istavr

gökte uçuyor martılar,
    denizde kum gibi balıklar.
    bir pamuğu tıkamaya
    300 lira istiyorlar..

1|0
    0|0
  • bayan profili açmış bir erkek bacimiz daha :)

0|0
    0|0
    • 26gün

Nw dıyon ya

• 26gün

bende senin gibi diyordum asla sevemem onu unutamam 4 sene geçti aradan iyiki olmamis diyorum karakteri bozuk birymis sendr öyle iyiki diyeceksin inan bana ilerde beni hatirlamassin ama deliklerim gercek olacak

• 26gün

Karakterı cok duzgun fazlasıyla tanıyorum onu olmadıgı olmayacagı anlamına gelmıyo ha olmazsa demekkı hayırlı degılmıs bazen sevgı yetmez bence oda sevıyo ama yureksız benımde payım var sevemem demedım o kadar cok sevemem bızım ıs karısık baya karısık ama benım hala umudum var oldu oldu olmadı hayırlısı olsun onu sevmesem ne olcakkı baskasını yıne sevmem ınsanlar bencıl varlıklar erkekler helede sımdıkı erkekler ne bılım cok ıtıcı gelıyo bana pısman olmıcam asla emınım buna en guzel yılımı gecırdımkı ben

• Hayir daga okumadim

0|0
    0|0
  • Vırt zırt

Beğenmedik

0|0
    0|0
    • 26gün

Ben alcam okyanus balık seysını sevdım ben sevdıgıme balık derdım konusu yazılısı nasıl guzelmı dıye merak ettım

• Evet güzelmi?😅

0|0
    0|0
  • ismi ilgimi çekti, bir yere yazdım.

0|0
    0|0
  • evet okudum kanka

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...