Önerebileceğiniz kitaplar nelerdir?

Aslında her insan kitap okumayı sevebilir çünkü herkesin bir ilgi alanı vardır. Kimi büyük imparatorları okur kimi aşk, dram kitapları okur. Önerdiğiniz kitap ve konularını yazarsanız belki birilerinin kitap okumaya başlamasına vesile olursunuz.
Unutmayın her insan kitap okumayı sever sadece bunu kesfedememistir...Önerebileceğiniz kitaplar nelerdir ??

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Mavi AT..

0|1
    0|0
    • 1ay

kitabın içeriği ve konusunuda açıklarsanız yorumunuzu okuyacak arkadaş için daha iyi olur :)

• 1ay

Fantastik bir kitap 700 sayfa falan ben daha okuyoruum bitirmedim şimdilik çok güzel..

• Veronika ölmek istiyor, kardeşimin hikayesi, aylak adam, on bir dakika, görünmez kentler, varolmanın dayanılmaz hafifliği, portakal kız, kırmızı pazartesi, yüzyıllık yalnızlık, içimizdeki şeytan, dönüşüm, hayvan çiftliği, cesur yeni dünya, çalıkuşu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Benim üniversitelerim , insanlar arasında - gorgi. İtiraflarım tolstoy.

0|1
    0|0
    • 1ay

kitapların içeriğini ve konusunuda açıklarsanız yorumunuzu okuyacak arkadaşlar için daha iyi olur 🙂

• 1ay

Gorkinin kitapları rus toplumunun ve işçi-emekçi sınıfının hikayelerini , yaşanmışlıklarını anlatır. İtiraflarım ise tolstoyun varoluşsal sebebini kendi kendine çözünlemesini anlatır

Yükleniyor...